Gdzie kupić mieszkanie

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Suzana

Re: Gdzie kupić mieszkanie

Post autor: Suzana » 29 mar 2018 11:34

Zawsze możesz kupic mieszkanie pod inwestycję. Ja na przykład kupiłam tak apartament Lubicz w Rowach, gdzie mam zamiar je wynajmować. Będzie to świetna inwestycja, ponieważ Rowy to typowo turystyczna miejscowość. Przybywa tu mnóstwo turystów, a na wynajmie można tu nieźle zarobić.

ragerian87
Kontakt:

Post autor: ragerian87 » 29 mar 2018 15:38

Mnie w zeszłym roku oszukało biuro nieruchomości. Mieli mi znaleźć dom na obrzeżach, blisko trasy do centrum miasta. Niby wszystko ok, a potem się okazało, że na posesji jest służebność drogi do sąsiadów, a sąsiedzi wiecznie wzywają policję i chcą się sądzić. Teraz już nie ufam biurom nieruchomości i dodatkowo korzystam z homescanner. Dobrze, że weszli na rynek, bo są jedynymi, którzy sprawdzają wszystko na temat nieruchomości. Dostajesz raport, a tam masz info o stanie prawnym, szkołach, przychodniach lekarskich, sklepach i punktach usługowych w okolicy. Wszystko to ze zdjęciami.

Koraa

Post autor: Koraa » 31 mar 2018 16:10

Jest wiele fajnych lokalizacji w Polsce musisz tylko wiedzieć, który rejon najbardziej Ci odpowiada. Dobrze byłoby szukać mieszkania za pośrednictwem biura nieruchomości. Jest to mega wygodne i praktyczne :)

maniaRr

Post autor: maniaRr » 15 kwie 2018 16:20

To pytanie wbrew pozorom wcale nie jest takie proste... Ja niedawno jak szukałam mieszkania to trafiłam na coś takiego jak Osiedle Piastowskie w Opolu. Powiem wam, że naprawdę dobra lokalizacja, a do tego przystępna cena.

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 24 kwie 2018 13:01

Tu już wszystko zalezy od waszych indywidualnych preferencji, waszej pracy, dzieci itp :) Ja to staram się szukać czegoś w miarę blisko centrum, ale jednocześnie w zacisznej okolicy :) Generalnie we Wrocławiu nie jest lekko z mieszkaniami. Może ktoś z was coś słyszał, czy jakiś deweloper planuje większa inwestycję? Mamy już niewiele czasu do naszego ślubu i chcielibyśmy już przed mieć załatwione nowe mieszkanie.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 27 kwie 2018 09:56

Ja akurat szukam mieszkania w Łodzi i rzuciło mi się w oczy mieszkanie na Osiedlu na zdrowiu. Być może któraś z Was nawet słyszała o tym osiedlu, bo wiem, że teraz takie zielone i spokojne dzielnice cieszą się dużą popularnością, szczególnie w takim mieście jak Łódź. Według mnie to świetne miejsce właśnie do tego, żeby wychowywało się tam dziecko. Dużo miejsc na spacery, więc będzie gdzie chodzić.

zdetka

Post autor: zdetka » 27 kwie 2018 13:33

Z tego co wiem, to na wynajmowaniu mieszkania można naprawdę wiele zarobić. Wiele osób decyduje się na inwestowanie w nieruchomości pod wynajem, również sama zastanawiam się nad taką inwestycją swoich dotychczasowych oszczędności. Jedno jest pewne - taka inwestycja w nieruchomości, nie przyniesie praktycznie żadnych strat i nie niesie za sobą ryzyka.

luśka33

Post autor: luśka33 » 19 maja 2018 16:23

My obecnie wynajmujemy nasze mieszkanie i jest to bardzo fajne rozwiązanie :) A kupując mieszkanie, mieliśmy na względzie dwa ważne aspekty - lokalizację i dewelopera. Stanęło na APM Development - byli na rynku dostatecznie długo, abyśmy mieli pewność, że można im zaufać :) Z naszego zakupu byliśmy bardzo zadowoleni, ale nadszedł czas na przeprowadzkę do domu.

Agulaa

Post autor: Agulaa » 22 maja 2018 13:38

Ale wysypało tych deweloperów teraz, co chwilę inwestycja. :D Potem człowiek nie może się odnaleźć w tym gąszczu. :D Generalnie jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż Warszawa jest mega droga, to samo Kraków. Aczkolwiek moim zdaniem można sobie ogarnąć.

marekhs

Post autor: marekhs » 27 maja 2018 10:55

Na pewna sa tu osoby zainteresowane kupnem mieszkania, dlatego ze swojej strony chcialbym Wam polecic ronson.pl, poniewaz maja w swojej ofercie piekne mieszkania , w dobrej cenie i dogodnej lokalizacji. Jesli macie jakies problemy, watpliwosci i szukacie porad, to polecam sie z nimi skontaktowac . Wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”