Gdzie kupić mieszkanie

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Suzana

Re: Gdzie kupić mieszkanie

Post autor: Suzana » 04 cze 2018 09:34

My zdecydowalismy się na zakup nieruchomości nad morzem. Kupiliśmy apartament Lubicz w pięknej miejscowości Rowy. Z racji, że co roku przybywa tu mnóstwo turystów i jest ogromne zapotrzebowanie na noclegi, to będziemy to mieszkanie wynajmować. dzięki czemu inwestycja szybciej sie zwróci!

Makaron

Post autor: Makaron » 16 lip 2018 11:19

Ja póki co wynajmuję, bo na razie nie stać mnie na taką inwestycję, no i znalazłam świetną ofertę w biurze nieruchomości Russjan, ale wiem, że wielu właścicieli tych mieszkań kupiło je od razu pod wynajem. Sama też mam taki plan, bo widzę jak bardzo to się opłaca. Dodatkowo nad morzem dużo można wziąć za wynajem mieszkania jeśli tylko wybierze się dobrą lokalizację więc to jest dobre rozwiązanie. Warto zgłosić się do biura nieruchomości, żeby pomogli przy wynajmie. Nikt nie zrobi tego lepiej od profesjonalisty :)

franksa

Post autor: franksa » 17 lip 2018 10:05

Najlepiej oczywiście w mieście. Blisko pracy, ale też na pewno nie w samym centrum, bo każdy chce mieś trochę spokoju. Też zależy od Ciebie co preferujesz, czy też może chcesz kupic coś pod inwestycje jak ja :) Wtedy parę mieszkań będzie super opcją. Można też skorzystać z pomocy zarządcy, będzie to na pewno wygodna sprawa przy prowadzeniu inwestycji w nieruchomości mieszkaniowe.

biedroska

Post autor: biedroska » 28 lip 2018 07:56

Trzeba oczywiście patrzeć na lokalizację mieszkania, na metraż i cenę. My zdecydowalismy się na zakup apartament Lubicz w miejscowości Rowy, nad morzem. Uważam, że była to świetna inwestycja, ponieważ teraz zamierzamy to mieszkanie wynajmować i zacząć na nim zarabiać.

DominikaD32

Post autor: DominikaD32 » 17 wrz 2018 21:39

A jeżeli już będziesz po zakupie mieszkania to polecam również pomyśleć nad wyborem dobrego biura architektonicznego które stworzy Wam wyjątkowy projekt mieszkania według waszych indywidualnych wymagań co do funkcjonalności oraz estetyki. U nas super poradził sobie architekt, który jak najbardziej mogę polecić przede wszystkim za ich doświadczenie oraz umiejętność trafienia w punkt. Wnętrze jest takie jak sobie wymarzyliśmy.

Rzepa

Post autor: Rzepa » 03 gru 2018 14:20

Ja od dawna marzyłam o przeprowadzce na stałe do Krakowa i w mojej opinii to miasto jest najlepszym możliwym wyborem. W końcu udało mi się znaleźć odpowiednie lokum. Wybór padł na osiedle rodzinne położone na malowniczym Podgórzu Duchackim. Możecie zerknąć sobie na stronę tego dewelopera: http://osiedledobraforma.pl/ Jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Mieszkania są nowocześnie przygotowane przy czym można indywidualnie dostosować ewentualne udogodnienia, co jest również dużym plusem.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 13 gru 2018 17:10

Zależy z jaką myślą, ale są takie inwestycje które idealnie nadają się zarówno dla nas pod zamieszkanie jak i pod wynajem. O czym mówię? Apartamenty gdańsk nad motławą. Opcja o tyle dobra, że i z wynajmem nie powinno być żadnego problemu ponieważ osiedle bardzo fajnie skomunkowane, jak i lokalizacja która zachęca, macie spokój i ciszę, w zasadzie wychodząc z mieszkania jesteście na łonie natury.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”