coś na relaks po ciężkim dniu pracy

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Vikq

Re: coś na relaks po ciężkim dniu pracy

Post autor: Vikq » 14 gru 2017 11:57

Ja też w wolnym momencie lubię czytać książkę. Ostatnio mnie wzięło na czytanie książek Erlicha Włodzimierza. Teraz planuję sobie kupić Trzy opowiadania o matematykach i aniołach.

Suzana

Post autor: Suzana » 20 gru 2017 12:50

nawet nie zdajecie sobie sprawy, jaka przyjemną rzeczą w domu po przyjściu z pracy jest relaks stóp w takim urządzeniu jak Masazer. Kupiłam go sobie z myślą o późniejszym pedicure, ale okazało się, że daje takie świetne odprężenie stop, że używam go teraz cały czas.

Awatar użytkownika
Biegun

Post autor: Biegun » 20 gru 2017 15:33

Czytam, albo oglądam filmy.

bella91

Post autor: bella91 » 30 gru 2017 08:06

Słuchanie muzyki i gra na instrumentach to świetny relaks.
Ja jakiś czas temu trafiłam na drum store i zastanawiam się nad zamówieniem perkusji.
Od dawna chciałam nauczyc sie grać. Każdy powinien znaleźć jakieś hobby które go odstresuje po ciężkim dniu,

lana52

Post autor: lana52 » 03 sty 2018 23:15

Zajmij się swoją pasją. Nic tak nie relaksuje, jak oddanie się pasji, hobby... Jakie jest Twoje? Ja, uwielbiam grać w gry komputerowe. Z uwagi na to, że zawsze brakuje mi miejsca na dyskach, stara się ich nie pobierać.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 09 sty 2018 19:39

Jeżeli chodzi o mnie to też wolnej chwili lubię słuchać muzyki. Czasami stawiam na muzykę instrumentalną typu Kenny G który ma niepowatrzalne i naprawdę poruszające kawałki czasami jest to nowoczesna muzyka... Wszystko zależy od nastroju, najbardziej słucham muzyki przez słuchawki. Teraz planuje kupno takich bezprzewodowych, bo często gdzieś haczę kabel i ostatnio niemal nie potrzaskałam swojego telefonu.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 28 sty 2018 14:54

Ja dla relaksu bardzo lubie słuchać muzyki po pracy. Najlepiej robi mi się to na słuchawkach, a że moje ostatnie już strasznie szwankują zastanawiam się nad zakupem nowych. Z tego co widzę w internecie jest sporo porad na ten temat. Jednak może ktoś z was się jeszcze na tym zna i mógłby mi coś w tym temacie doradzić?

Elizka

Post autor: Elizka » 03 lut 2018 11:02

Kiedyś relaksowałam się przed TV, ale ostatnio zmieniłam ten nawyk i zaczęłam czytać książki. Myślałam nad jakimś kryminałem, ale mama opowiadała mi o tej książce Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach. Mówiła, że jest niesamowita i warta każdej ceny. Znalazłam ją na taniaksiazka i powiem szczerze, że za taką cenę chyba ją kupię. Myślę, że spędzenie z nią czasu po pracy będzie o wiele przyjemniejsze niż oglądanie seriali. Co o tej książce sądzicie ?

poszukiwaczkaprzygod

Post autor: poszukiwaczkaprzygod » 07 lut 2018 13:29

Ja bardzo lubię aktywny relaks, bardzo męczy mnie leżenie przed telewizorem i 'nicnierobienie'... zazwyczaj wybieram jakiś rower albo idę pobiegać, ale mam za sobą też bardziej szalone wysoki jak np loty paralotnią. Kiedyś moja mama stwierdziła, że jest za stara na takie atrakcje, ale ja się z nią w ogóle nie zgadzam i uważam, że wiek tu nie gra żadnej roli, a wrażeń w życiu trzeba sobie dostarczać!

mama89

Post autor: mama89 » 12 lut 2018 22:19

My z męzem jestesmy wielkimi fanami muzyki, po pracy własnie tak się odprężamy, ja gram na gitarze a mąż na perkusji. Juz niedługo jego urodziny więc chce mu zamówić marakasy. Napewno się ucieszy, bo poprzednie są juz dość zużyte. Na szczescie nie mam problemu z prezentami dla niego, bo wszystko co związane z perkusją bardzo go cieszy:) A co lubią wasi faceci? Ktoś też gra na perkusji?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”