Oświetlenie - co wybrać?

Nie objęte powyższymi kategoriami.
elabarbara

Re: Oświetlenie - co wybrać?

Post autor: elabarbara » 26 paź 2017 20:51

Oświetlenie, a raczej lampy sufitowe dopasowane do wnętrza pomieszczenia mogą w niezwykły sposób podkreślić jego charakter i uwidocznić kunszt aranżacji wnętrza. Mi bardzo podobają się lampy Ramko. Świetnie nadają się zarówno do dużych przestrzeni, jak i pokoi o mniejszym metrażu.

ewelline

Post autor: ewelline » 27 paź 2017 23:34

Bardzo ładny klimat może też stworzyć lampa stołowa, oczywiście doprana pod styl wnętrza i odpowiednio umiejscowiona. Ja kupiłam takie dwie w castoramie i tworzą naprawdę miły nastrój :) Wolę je włączać niż oświetlenie sufitowe

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 30 paź 2017 17:12

Masz rację, że lampy nadają fajnego stylu i klimatu ale też trzeba wiedzieć jak te lampy dobrać a nie iść tak jak piszesz do castoramy i kupić pierwsze lepsze. Słyszałaś może o lampach drucianych ? Bo ja do puki nie znalazłam bloga, nie słyszałam nawet o ich istnieniu, a powiem Ci, że są genialne i bardzo mnie zauroczyły :)

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 10 maja 2018 15:54

Wiele zależy również od pomieszczenia do jakiego szukamy oświetlenia. Co prawda źródeł światła do pomieszczeń w domu jest wiele, ale jeśli szukamy oświetlenia np. parkingu przed domem lub firmą to już mało o tym się słyszy w sieci. Sam ostatnio szukałem lamp, które pozwolą mi oświetlić przestrzeń na parkingu przed firmą (parkują tam tiry, więc pasuje by widoczność była przez całą noc - mowa o monitoringu).

Mouse

Post autor: Mouse » 12 maja 2018 22:20

To fakt a człowiek siedzi i szuka i grzebie rozwiązań bo jednak światło na drodze trzeba zamontować tak jak w parku czy na osiedlach. Z polecenia podrzucam tez link dla podmiany lighting.philips.pl/systemy/systemy-oswietleniowe/citytouch bo sama koncepcja takiego sterowania wydaje sie oryginalna i na pewno dużo prostsza w obsludze i pozniejszym zarzadzaniu

Uleczka

Post autor: Uleczka » 24 lip 2018 13:35

Mouse pisze:
12 maja 2018 22:20
To fakt a człowiek siedzi i szuka i grzebie rozwiązań...
Masz rację oświetlenie uliczne musi być. Zaczęłam się tym trochę interesować i oprócz firmy, którą wymieniłaś znalazłam jeszcze Rabbit. Też zajmuje się oświetleniem drogowym. A tak w ogóle to systemy sterowania oświetleniem są coraz częściej spotykane nie tylko na ulicy, ale i w dużych halach.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 25 lip 2018 22:20

A czy sprawdzaliście może stronę ledart.net.pl? Jeśli nie to koniecznie sobie tam zajrzyjcie. Jest to sklep z oświetleniem z Krakowa, w którym kupowałam kilka egzemplarzy lamp świeżo po remoncie w swoim mieszkaniu. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się właśnie na nich za namową znajomej, która miała z nimi kontakt i szczerze mówiąc bardzo dobrze, że nam ich poleciła. Są tego warci, dlatego radzę Wam chociaż rzucić okiem na ich stronę

fiona45

Post autor: fiona45 » 27 sie 2018 21:32

Oświetlenie najlepsze jest to, które jest wybrane odpowiednio do danego miejsca. Warto zerknąć na propozycje do sklepu eketrospark https://www.elektrospark.pl/kontakt/siedlce , gdzie kupisz odpowiednie żarówki do danych lamp z oszczędnością zużycia w dobrej cenie. Każdy z nas zwraca uwagę na jakość oświetlenia i cenę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”