Sprzątanie...

Nie objęte powyższymi kategoriami.
mamaja

Re: Sprzątanie...

Post autor: mamaja » 08 paź 2017 15:40

ja też nie mam problemów ze sprzątaniem. Lubię porządek więc wyjścia nie ma. Połowa sukcesu to dobre środki czystości. Moje drewniane podłogi myję od dłuższego czasu Sidoluxem i jestem zadowolona z efektów. Produkt nie dość, że nie drogi to jeszcze bardzo skuteczny i wydajny. Nie zostawia po sobie smug.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 14 gru 2017 13:11

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju środki czystości to zaopatruje się z jednego źródła, jakim jest Petrus Serwis. Artykuły chemiczne wraz z chemią profesjonalną oraz akcesoriami do sprzątania zamówiłam zarówno do swojego domu, jak i miejsca pracy-dla ekipy sprzątającej. Oferowane przez nich produkty to zdecydowanie najwyższa, dostępna jakość na rynku.

smalinosik

Post autor: smalinosik » 16 gru 2017 10:47

Przed sprzątaniem warto ogarnąć mieszkanie porozkładanych w mieszkaniu rzeczy. U mnie są, to najczęściej zabawki dzieciaków, albumy ze zdjęciami czy jakieś inne bibeloty. Z racji, że w szafach już nie da się nic zmieścić, to postanowiłam kupić pudełka ozdobne.

hiphop12

Post autor: hiphop12 » 14 lut 2018 17:27

Wiadomo, do profesjonalnego sprzątania niezbędne są równie profesjonalne środki czystości. Miałam okazję testować wiele specyfików oraz preparatów, jednak dopiero Ema-Pol zrobili na mnie wystarczające wrażenie. Środki do podłóg i wykładzin, płyny myjące , środki czyszczące, zmywające, szorujące czy preparaty do mebli okazały się niezwykle skuteczne. Najważniejsze, zakupiłem je za super pieniądze. :)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 03 mar 2018 21:19

Oj sprzątanie to chyba moja ulubiona czynność w domu. Posiadam duzo sprawdzonej chemii jak i sprzetu, choć z tym drugim ostatnio mam problem. Mój odkurzacz parowy zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Kilka modeli wpadło mi w oko, musze się jednak uśmiechnąć do męża :D

Elizka

Post autor: Elizka » 18 mar 2018 20:01

Ja nie przepadam za sprzątaniem, a ostatnio mam coraz więcej roboty w sklepie, dlatego potrzebuję kogoś, kto dokładnie zajmie się utrzymaniem i pilnowaniem porządku. Słyszeliście o tej firmie > clarsystem.pl ? Podobno zakres ich czynności jest innym w zależności od rodzaju działalności. Jeśli chodzi o sam sklep to zajmują się bieżącą pielęgnacją posadzek, okresowym doczyszczaniem i impregnacją ciągów komunikacyjnych. Co o tym myślicie ?

elabarbara

Post autor: elabarbara » 23 kwie 2018 14:31

Witam, szukam dobrej i niezbyt kosztownej firmy, której mogłabym zlecić sprzątanie kilku budynków biurowych, ale również czyszczenie powierzchni budynku na zewnątrz, co wiążę się z pracą na wysokości. Słyszałam o tej firmie: bryliant.pl, ktoś miał z nimi do czynienia? Bo ofertę mają bardzo ciekawą. Myślicie że to będzie dobry wybór ?

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 24 kwie 2018 16:20

Znacie jakąś stronę gdzie mogłabym kupić tańsze rzeczy do czyszczenia kominka domowego?

narcyzja

Post autor: narcyzja » 22 sie 2018 14:39

Jeżeli interesuje Cię sprzątanie to może skorzystasz z usług sprżatania u profesjonalnej firmy sprzątającej? jedną z takich firm jest ta prowadząca bloga na ten temat https://eclear.pl/blog/soda-ekologiczne_sprzatanie/ Również czytając bloga możesz się wielu rzeczy nauczyć, jest to naprawdę dobra firma sprzątająca ponieważ uczą również swoich klientów jak mają sami dbać o czystość.

zdetka

Post autor: zdetka » 12 wrz 2018 14:00

Ja bardzo nie lubię sprzątać.. niestety przy dwójce dzieci sprzątanie jest wskazane i to codziennie. Gdyby nie odkurzacz pionowy z Hoovera, to nie wiem jakbym sobie poradziła. Dzięki wymiennym końcówką czyści meble, podłogi i trudno dostępne miejsca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”