Planujecie wakacje samolotem?

Nie objęte powyższymi kategoriami.
agati866

Planujecie wakacje samolotem?

Post autor: agati866 » 06 cze 2016 13:41

Planujecie wakacje samolotem? Ja w tym roku pierwszy raz jadę na wakacje z dzieckiem. Wykupiliśmy wczasy w Hiszpanii. Najbliższe lotnisko jest 150 km od naszego domu. Nie za bardzo mieliśmy pomysł jak się na nie dostać i znalazłam na portalu dla kobiet ciekaw artykuł http://urodaizdrowie.pl/dojedz-na-lotni ... i-wygodnie. Nie chcę nic reklamować, mam nadzieję, że się przyda :)

ziuta82

Re: Planujecie wakacje samolotem?

Post autor: ziuta82 » 09 cze 2016 16:01

A czy już zdecydowaliście dokąd się wybieracie? Warto skorzystać z usług agencji turystycznej, np. Tede Travel oferuje bardzo fajne wyjazdy do Włoch. Co powiecie na przykład na kempingi pod Wenecją? Prywatna plaża w cenie :)

aga77

Post autor: aga77 » 25 wrz 2016 23:30

Jeśli chcecie zaoszczędzić sporo czasu na lotnisku, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://odzyskajdzien.pl/4732-10-sposobo ... a-lotnisku . Jest tam wiele ciekawych informacji, które pozwalają odzyskać czas, który można przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego czy też na relaks. #odzyskajdzien

Roberto

Post autor: Roberto » 23 maja 2017 11:25

Są i tacy, którzy nie wsiądą do samolotu za żadne skarby.

Thanatos

Post autor: Thanatos » 24 cze 2017 14:55

Jeżeli tak, to warto takie lęki przezwyciężyć. Może są symulatory lotu, takie jak w wojsku, żeby potrenować lot i przekonać się jak to jest?

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 22 wrz 2017 12:09

Zgadzam się w 100%. Przecież samolot to aktualnie jeden z najbezpieczniejszych środków transportu. Jest to tez bardzo wygodne, bo często w okolicy są zlokalizowane takie miejsca, gdzie można się przespać lub odbyć spotkanie biznesowe. Przekonajcie się sami, ile to daje różnych możliwości.

ress

Post autor: ress » 27 wrz 2017 13:12

Przy lotniskach wiadomo, różnie bywa, więc przy wyborze hotelu przy lotnisku kieruję się tym czy posiada, np. system kontroli dostępu w hotelu, bo dzięki temu mogę czuć się bezpieczniej i jest przede wszystkim wygodniej. ;)

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 03 gru 2017 23:17

W zeszłe wakacje też planowałam transport samolotem. I co z tego wyszło? Lot został odwołany, a plan idealnych wakacji zwyczajnie nie wypalił. Takich spraw nie można zostawiać obojętnie, musimy walczyć o swoje. Odszkodowanie zdecydowanie nam się należało. Problem w tym, że ogarnięcie spraw tego typu to masa papierkowej roboty. Koleżanka poleciła mi usługi AirCashBack, zajmujących się walką o należne odszkodowania za odwołane, lub opóźnione loty. Udało się, rekompensata wpadła w nasze ręce, AirCashBack zaś wziął jedyne 25% prowizji za swoje usługi.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 07 gru 2017 18:54

Trudny wybór jeśli chodzi o wakacje, wiele miejsc już się zwiedziło. Przeglądając oferty wakacyjne trafiłam na miejscowość Delhi, szybko udało mi się znaleźć bloga, gdzie dowiedziałam się wiele ciekawych informacji, dlatego też podjęłam decyzje że tam spędzę wakacje .

dana78

Post autor: dana78 » 11 gru 2017 23:05

Jak z Okęcia Warszawa, to warto zaparkować auto na parkingu strzeżony oddalonym o 5 km od lotniska, ale z transferem w cenie na lotnisko i z lotniska. Poczytaj o tym tutaj: parking-lotnisko.pl . Super oferta godna uwagi. Kierowcy pomagają ładować bagaże, busy nowe, wygodne, czyste no i niskie ceny. A więc po co się denerwować lepiej dalej od lotniska i zaufać im, że będziemy na czas na miejscu. A auto przynajmniej wiemy, że będzie w pełni bezpiecznie przez okres naszych wakacji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”