Drzwi wejściowe

Nie objęte powyższymi kategoriami.
vikav

Re: Drzwi wejściowe

Post autor: vikav » 01 paź 2017 22:40

Jeśli chodzi o drzwi wejściowe to rozważałam dwie możliwości.
Drzwi stalowe i drzwi z drewna. Pomimo, że te pierwsze były tańsze to zdecydowałam się na drzwi drewniane.
Jest to wizytówka domu i chciałam, żeby były najładniejsze. Drzwi wejściowe różnych producentów kupicie w sklepach DDD - Dobre Dla Domu

izabela44

Post autor: izabela44 » 17 sty 2018 09:51

Jeśli chodzi o drzwi wejściowe to eurocolor.com.pl mają spory wybór. Myślę, że właśnie w takich salonach warto pytać o szczegóły, bo drzwi oprócz funkcji estetycznej mają też być funkcjonalne. I tutaj dochodzi kwestia poszczególnych parametrów tych drzwi. Dlatego sprzedawca będzie najlepszą osobą, która pomoże przy wyborze.

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 04 cze 2018 22:23

Też mam w planach wymianę drzwi wejściowych ale póki co rozważam wybór producenta. Chyba najbardziej odpowiada mi Porta i myślę, że warto zatem zapoznać się z ofertą i wybrać produkt najwyższej jakości, który pozwoli na długie i bezproblemowe użytkowanie. Zarówno kolekcje Steel SAFE, jak i Eco POLAR cechują się wyjątkową trwałością i estetyką wykonania. Wystarczy, że wybiorę model, który odzwierciedla mój gust oraz potrzeby, a będę odczuwać komfort i przyjemność z codziennego korzystania. A wy co o tym myślicie ?

Loomlor

Post autor: Loomlor » 02 lip 2018 10:40

Jeśli chodzi o drzwi wejściowe, to sama ostatnio szukałam jakiś do swojego domu i trafiłam na taką ofertę robionych na zamówienie. Sądzicie, że to dobre rozwiązanie? Wydaje mi się, że jeśli mogłabym dobrać idealne pod siebie drzwi byłoby to coś dobrego. Jak wy uważacie?

bukowskaa

Post autor: bukowskaa » 26 lip 2018 19:33

Warto decydować się na drzwi wejściowe od renomowanych producentów np. Hormann. Firma haiko jest autoryzowanym partnerem tego producenta, także u nich znajdziecie bardzo duży wybór drzwi stalowych, aluminiowych z odpowiednim zabezpieczeniami. Trzeba wybrać drzwi, które będą dobre jakościowo. Oni sprzedają również bramy garażowe, napędy itp. Potrafią fachowo doradzić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”