Okna do domu

Nie objęte powyższymi kategoriami.
UlubionaMama

Re: Okna do domu

Post autor: UlubionaMama » 12 maja 2018 20:43

Hmm...a macie jakiś konkretny pomysł ? Tyle tego wszystkiego dzisiaj jest, że ja sama już nie wiem co wybrać. Jakie okna będą najładniejsze, a zarazem najtrwalsze ? W sumie myślałam o oknach w technologii V-Perfect. Poza tym, że są wytrzymałe i dokładne, to idealnie sprawią się jako okna narożne. Ma ktoś z was takie okna i jest w stanie coś więcej na ten temat powiedzieć ?

Mannia

Post autor: Mannia » 17 maja 2018 11:37

Jestem niezmiernie zadowolona z aluminiowych okien, które udało mi się zakupić od Waspal. Jest to niesamowita jakość nie do podrobienia, która w kompozycji z moim domem prezentuje się rewelacyjnie. Warto również podkreślić, że zbudowaliśmy dom w nowoczesnym stylu, którego idealnym dopełnieniem są elementy aluminiowe. Również balustrady wykonane z tego materiału zdobią nasz dom.

kamilaZ

Post autor: kamilaZ » 23 maja 2018 15:16

Marianna 152 pisze:
11 paź 2017 20:50
W swym wyborze kierowałam się znaną marką jak i polecanym przez producenta salonem premium w mej okolicy. Właśnie w ten sposób trafiłam do Ssampre, gdzie zakupiłam okna do swego domu. Świetni sprzedawcy, dobre doradztwo, a przede wszystkim wysoka jakość i perfekcyjny design okien.
Dobre okna to podstawa. Najważniejsze by były ciepłe. Warto w komplecie zamówić rolety zewnętrzne bo dużo dają. Sampre to ma okna z Oknoplastu, więc raczej produkt z górnej półki. Jakość bardzo dobra. No i w ofercie mają naprawdę okna pasywne o bardzo dobrych parametrach.

bukowskaa

Post autor: bukowskaa » 23 sie 2018 01:37

Okna do domu muszą być antywłamaniowe, powinny też mieć odpowiedni współczynnik przenikania ciepła U, to bardzo ważne rzeczy. Drutex mogę polecić, mają nowoczesne okna pcv, z tego, co wiem sprzedaję też modele drewniane i aluminiowe. Renomowany producent, potrafią doradzić, udzielają stosownej gwarancji, warto sobie sprawdzić ich ofertę.

Chylon

Post autor: Chylon » 21 wrz 2018 21:43

Jak okna to tylko PCV. Te, które zakupiliśmy od Uni Plast nadały sporo uroku wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. W kompozycji z roletami, ktore zakupilismy takze z ich oferty wygladaja rewelacyjnie! Warto stawiac na nowoczesne, modne a przede wszystkim trwale rozwiązania.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 14 lis 2018 10:46

Nasz dom zdobią okna drewniane z oferty Stolhaus http://www.stolhaus.pl/ . Motyw z drewnianymi oknami podpatrzyliśmy u znajomych i bardzo nam się spodobał. Zależało nam na jakości, w związku z czym po dłuższych poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na produkty od Stolhaus. Bardzo zainteresowała nas ich oferta, wkrótce także postawimy dom drewniany na działce, także z ich oferty. :)

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 22 lis 2018 15:12

A co z osłoną tych okien? Mam na myśli żaluzje i rolety. Ostatnio widziałam piękne żaluzje drewniane na stronie https://www.knall.com.pl/c107,Zaluzje-drewniane. Myślę, że w salonie czy sypialni takie żaluzje naprawdę pięknie będą się prezentować. A jakie jest Wasze zdanie na temat takich żaluzji?

dalia112

Post autor: dalia112 » 07 gru 2018 11:28

Okna należy dobrać do indywidualnych upodobań i potrzeb. Osobiście preferuję plastikowe, są tańsze, trwalsze, bardziej praktyczne. Z polskich producentów najpopularniejsze są chyba okna Drutex, jakościowo ciężko coś im zarzucić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”