Szkolenia dla firm i pracowników

Nie objęte powyższymi kategoriami.
foxi

Re: Szkolenia dla firm i pracowników

Post autor: foxi » 04 lis 2017 10:13

aldonka34 pisze:
03 lis 2017 08:02
Równie ważne dla osób na stanowiskach kierowniczych i kadr są szkolenia z zakresu organizacji czasu pracy i rozliczania...
Zgadza się.
U nas Most Wanted tez prowadziło te szkolenia i zainteresowałam się tematyką innych szkoleń... a jest szeroka. Mnie zainteresowało szkolenie ,które odbędzie się w styczniu 2018 -na temat "Kontrowersje i trudne przypadki z zakresu prawa pracy i BHP" .
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

malla

Post autor: malla » 06 lis 2017 17:48

A czy słyszeliście organizowanym przez GMC Poland. Polega on na tym że zespoły prowadzą firmę w sieci , dzięki czemu nabywają doświadczenia i umiejętności , które pomagają potem w codziennej pracy. To też jest fajny rodzaj szkolenia dla pracowników.

mamaja

Post autor: mamaja » 09 lis 2017 16:14

A jak często w Waszych firmach są przeprowadzane szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i ppoż ? Bo wiadomo, że bhp jest obowiązkowe raz na jakiś czas.

Elvr

Post autor: Elvr » 13 gru 2017 13:47

A jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o nocleg dla pracowników przyjeżdżających na szkolenia? Konkretnie w Poznaniu.

evelajna

Post autor: evelajna » 08 sty 2018 13:37

Ja zawsze marzyłam o pracy w charakterze takiego managera artystycznego. Niestety zaraz po studiach trafiłam do korporacji i tam spędziłam wiele lat. Ale w końcu doszłam do wniosku, że warto robić to co się kocha :) Zrezygnowałam z korporacji, ukończyłam kurs w firmie emtg.pl i teraz mogę się już realizować w pracy moich marzeń :)

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 08 sty 2018 15:50

Jasna sprawa, że jeśli chcecie utrzymać się na rynku, to niezbędne są tego typu wydarzenia. To pozwoli Wam odpowiednio wykorzystać potencjał ludzki tkwiący w Waszym biznesie. Na pewno osoby odpowiedzialne za dział HR powinny wziąć udział w takich szkoleniach jak te organizowane przez Most Wanted, dzięki czemu będą w stanie utrzymywać Wasze kadry w jak najlepszej kondycji.

malutka15

Post autor: malutka15 » 14 sty 2018 17:06

W Warszawie przy Pasażu Ursynowskim 9 mieści się Akademia Fryzjerska Gnatyshyn. Oni organizują szkolenia i kursy zarówno dla fryzjerów jak i amatorów w tej branży chcących udoskonalić swój warsztat czy poznać nowe techniki fryzjerskie. Warto się zapoznać z ich ofertą.

hiphop12

Post autor: hiphop12 » 25 sty 2018 10:14

My postanowiliśmy przeprowadzić szkolenie tego typu na własną rękę. Uzyskalismy wszelkie potrzebne materialy, zatrudilismy eksperta i w zupelnosci bylismy gotowi, aby zrealizowac plan. Oczywiscie szkolenie nalezalo zorganizowac poza firma. Nasz wybór padł na Hotel Solec znajdujący się na trasie Góra Kalwaria - Warszawa - Piaseczno . Sale są świetnie przygotowane do eventów tego typu!

Awatar użytkownika
justysia77

Post autor: justysia77 » 25 lut 2018 22:54

Ja uważam jednak, że szkolenia powinno się powierzać specjalistom. Oni znają się na danym temacie, są na bieżąco w nowych przepisach, zmianach, wytycznych i mogą najświeższą wiedzę przekazać pracownikowi. Zresztą samemu ogarniać kilka czy kilkanaście tematów byłoby nierealne. Ja szkoliłam się w http://www.szkolenia-semper.pl/ i zawsze byłam zadowolona z tego, czego się tam dowiedziałam. Dodatkowo możliwość przeprowadzenia dyskusji z wykładowcą czy innymi słuchaczami, pomaga wyjaśnić wiele wątpliwości czy wymienić się poglądami.

lana52

Post autor: lana52 » 26 lut 2018 19:00

Kto nie bierze udziału w szkoleniach, ten się nie rozwija. Ten, co się nie rozwija, cofa się. Uważam, że każdy z nas powinien brać udział w szkoleniach. Świetną firmą specjalizującą się w ich przeprowadzaniu jest https://witalni.pl/szkolenia-biznesowe-warszawa/ :-).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”