Szkolenia dla firm i pracowników

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Tymoteusz1

Re: Szkolenia dla firm i pracowników

Post autor: Tymoteusz1 » 01 wrz 2018 18:19

I bardzo dobrze. Dzięki temu, że takie szkolenia odbywają się nieustannie, można liczyć na utrzymanie się na dzisiejszym trudnym rynku. Wystarczy spojrzeć na takie kursy by zauważyć, ile wartości mogą wnieść do Waszego biznesu. Nie bagatelizujcie tego, bo konkurencja przecież nie śpi.

Brayank9

Post autor: Brayank9 » 23 wrz 2018 15:37

Co do takich rzeczy to wybór szkoleń jest bardzo duży w porównaniu z tym co było jeszcze dobrych kilka lat temu. Ale biznes się rozwija i należy iść razem z tym rozwojem do przodu.

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 24 wrz 2018 12:47

Myślę, że warto inwestować w szkolenie pracowników. Zyskuje na tym cała firma. Szkolenia wpływają na poszerzanie wiedzy firmy, a tym samym zwiększają konkurencyjność. Warto też zdecydować się na certyfikację iso. Ostatnio rozmawiając ze znajomymi okazało się, że coraz więcej firm wybiera certyfikację w DNV GL.

Awatar użytkownika
jegowy

Post autor: jegowy » 30 wrz 2018 19:38

Każdy z nas musi poznać podstawowe pojęcia z zakresu ochrony danych osobowych oraz zasady i obowiązki przetwarzania danych osobowych. Jak mówi stare polskie przysłowie "Mądry Polak po szkodzie". Warto więc zabezpieczyć się przed obostrzeniami unijnymi. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy to nic straconego. Firma apexnet organizuje takie szkolenia. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie martwię się już, że ktoś w mojej firmie popełni jakiś babol i narazi nas na wysokie kary pieniężne.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 05 paź 2018 14:13

A co jeśli chodzi o organizację szkoleń? Uważam, że bardzo dobrą opcją jest organizacja szkoleń. Warto takie zadanie powierzyć specjalistom, którzy będą wiedzieli, co z tym zrobić. Samemu zajmie to dużo czasu i energii.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”