Ktoś poleci dobre biuro nieruchomości warszawa?

Nie objęte powyższymi kategoriami.
izabela44

Ktoś poleci dobre biuro nieruchomości warszawa?

Post autor: izabela44 » 26 cze 2018 20:08

Hej wszystkim! W najbliższym czasie planuję zakup większego mieszkania i w związku z tym moje pytanie: czy ktoś mógłby mi polecić jakieś dobre biuro nieruchomości warszawa, od którego wato zacząć? A może możecie polecić jakieś biuro nieruchomości warszawa, na które szczególnie warto zwrócić uwagę?

zuzia.gola

Re: Ktoś poleci dobre biuro nieruchomości warszawa?

Post autor: zuzia.gola » 26 cze 2018 22:27

Z tego co kojarzę, znajomej przy zakupie większego mieszkania pomagało biuro nieruchomości i zarzekała się, że bez ich pomocy nie było by tak kolorowo. Zresztą, podejmując decyzję na lata warto jest mieć kogoś, kto się zna na rzeczy, a przy zakupie nowego mieszkania jest nią osoba, która od lat pracuje w biurze nieruchomości.

ewelline

Post autor: ewelline » 28 cze 2018 22:10

Hej :) No jasne ja znam dobre biuro pana Eugeniusza Jaworskiego, proszę to telefon do niego 603 195 624 . Siostra niedawno mieszkanie kupowała za jego pośrednictwem, miałam okazje kilka razy być z nią więc widziałam jak to wszystko przebiega. Bardzo sympatyczny i profesjonalny. Generalnie siostra też zadowolona bo fajne mieszkanie dostała

edytta

Post autor: edytta » 29 cze 2018 22:22

Mnie w zakupie mieszkania pomogła firma, która co prawda nie specjalizuje się w sprzedaży mieszkań ale zarządza wieloma warszawskimi osiedlami i bardzo dobrze jest zorientowana na rynku nieruchomości.

Agulaa

Post autor: Agulaa » 13 lip 2018 10:02

Możesz też poszukać mieszkania w sieci - na przykład za pomocą jakiejś dedykowanej wyszukiwarki, przykładowo krn.pl - bardzo przyzwoicie wygląda baza tych nieruchomości i jeśli chodzi przykładowo o nowe mieszkania Warszawa, o którą pytasz jest bardzo dobrze reprezentowana. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”