samochód słabnie

Nie objęte powyższymi kategoriami.
usis

samochód słabnie

Post autor: usis » 04 lip 2018 12:43

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że mój samochód pracuje znacznie gorzej, niż te kilka lat temu, gdy go kupiłam, jest wyraźnie słabszy, ma problemy z hamowaniem mimo tego, że cały układ hamulcowy jest sprawny, było to sprawdzane w dwóch serwisach. Ktoś z was miał kiedyś taki problem, co jest tego przyczyną?

krak

Re: samochód słabnie

Post autor: krak » 05 lip 2018 09:04

Może silnik, lub jego podzespoły są już tak brudne, że po prostu ciężko pracuje? Udaj się na wodorowanie silnika, w moim przypadku to pomogło. ;)

usis

Post autor: usis » 05 lip 2018 17:39

Niestety w województwie łódzkim nikt takich rzeczy nie robi, więc co mogę jeszcze z tym zrobić?

krak

Post autor: krak » 05 lip 2018 21:02

Tutaj się mylisz, sama jestem z Łodzi i w tym mieście jest warsztat samochodowy Funware Chiptuning w którym ta oferta jest wykonywana i to po niskiej cenie.

Awatar użytkownika
qbonek

Post autor: qbonek » 10 lip 2018 10:39

Daj go do mechanika i tyle. Jak się na tym nie znasz to nic nie zdziałasz.
Istnieją takie apetyty - mawiał Samuel - których całe niebo i ziemia ze słodkiego ciasta nie potrafią
zaspokoić.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 17 lip 2018 10:27

Może to problem z jakimś sterownikiem? Choćby silnika? Według mnie warto jest problem sprawdzić w jakimś profesjonalnym serwisie. Naprawa elektroniki samochodowej nie jest łatwym zadaniem, ale w Rapid Auto we Wrocławiu nie takimi problemami są w stanie się zająć. Ja regenerowałam tam sterownik silnika i póki co nie ma z nim jakichkolwiek problemów. ;)
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

storotka

Post autor: storotka » 16 paź 2018 17:01

Podtrzymuję zdanie kolegów i koleżanek - leć do mechanika, on Ci sprawdzi, co się dzieje. A powiedz mi masz problem jedynie z hamulcami, czy jeszcze na przykład z pędem, przyspieszeniem? W tej drugiej sytuacji może pomóc dodatek do oleju silnikowego ze strony www.mihel.pl . Naprawdę działa, czyści i neutralizuje jakieś paprochy, która zawsze się do silnika dostają. A może coś Ci zżera te hamulce? Sprawdzałaś zbieżność? Też może auto nierówno, albo słabo hamować, jak jest źle ustawiona..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”