Dekolt piękny i zdradliwy

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
kreatynka

Re: Dekolt piękny i zdradliwy

Post autor: kreatynka » 30 gru 2015 15:57

Korekcję piersi oraz wiele innych zabiegów operacji plastycznych można wykonać w klinice lineacorporis.pl. Możecie tu zajrzeć, jeśli zastanawiacie się nad wykonaniem takiego zabiegu, z pewnością jest to dobra i godna polecenia klinika.

dynamical

Post autor: dynamical » 07 sty 2016 13:03

Ja akurat nie znam tej kliniki, ale na pewno jeśli zdecydujemy się na powiększenie piersi, musimy wybrać dobre miejsce. to nie sa przelewki, a skutki uboczne mogą być naprawdę straszne. Moja koleżanka tam była i bardzo dobrze została obsłużona. Obsłużyli się z nią bardzo delikatnie i wszystko cierpliwie wytłumaczyli. Sama tez zastanawiam się nad taka operacją, ale muszę przyznać, że trochę się boję, bo to ponoć bardzo boli i długo się goi.

Kulukco

Post autor: Kulukco » 02 maja 2016 21:24

Ja kiedyś nie zwracałam na to uwagi, ale teraz dbam o to, by wyeksponować biust :) Moje drogie, weźcie sobie do serca rady z tego artykułu http://www.twojecentrum.pl/powiekszanie ... o-765.html Wystarczą dwie minutki, by nasz dekolt wyglądał bajecznie :)

gosh

Post autor: gosh » 17 maja 2016 11:19

Wszelkie operacje piersi trzeba robić tylko w sprawdzonych klinikach, tylko tak możemy uniknąć powikłań czy innych nieszczęść. Na pewno warto robić powiększanie biustu u DrOlender.pl. Moja kuzynka, która po kilku ciążach chciała znów mieć młody, jędrny biust, była tam na operacji i chwaliła sobie profesjonalizm całej placówki.

B2org

Post autor: B2org » 17 maja 2016 14:00

Swoją drogą ciekawy ten artykuł. :) skoro mnie jako mężczyznę zaciekawił to chyba kobiety tym bardziej powinny go przeczytać.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 05 lip 2016 14:12

Wspominacie o operacji piersi i związanym z tym bólu. Ja znalazłam taką propozycję
www.centrummedycynyiestetyki.pl/aquafil ... -posladkow
Powiększenie piersi bez użycia skalpela. Prawda że brzmi interesująco. Zobaczcie te propozycję. Muszę przyznać, ze mnie bardzo zainteresowała.

pepitka

Post autor: pepitka » 07 lip 2016 14:43

Dla mnie kluczem do ładnych piersi są na pewno ćwiczenia- nic mnie tak nie boli jak Panie, które na siłowni pomijają klatkę piersiową- GŁUPOTA! teraz trafiłam na fajny blog jedrnybiust.wordpress.com, który mnie nieźle wciągnął w temat :p macie też takie strony?

Alicja Rosińska

Post autor: Alicja Rosińska » 29 wrz 2016 21:27

Moim zdaniem na siłowni to raczej nie wyćwiczysz pieknych piersi :P Widziałaś kiedyś kulturystkę z piersiami? Ja chyba nigdy. Miesnie owszem można powiększyć ćwiczeniami ale biustu nie zrobisz. Wg mnie najlepszym sposobem sa zabiegi kosmetyczne. Teraz sa takie techniki, że szybko i bezboleśnie mozna powiekszyć czy wymodelować biust. Ja się zdecydowałam na taki zabieg w Centrum Estetyki Medycznej w Tychach. Jestem bardzo zadowolona - mam kształtny i jędrny biust wyglądający naturalnie :)

judwiczewk
Kontakt:

Post autor: judwiczewk » 29 wrz 2016 23:31

Macie rację, dekolt jak jest bardzo piękny musi być zdradliwy, ale coś za coś ;)

RenuJi

Post autor: RenuJi » 30 wrz 2016 10:45

To nie prawda, że na siłowni nie da się wyćwiczyć piersi. Oczywiście, że się da, ale tutaj nie można przesadzać z treningiem. Bądź co bądź tak sobie myślę, że powiększanie biustu czy poprawianie jego kształtu już w zasadzie nikogo nie dziwi. Dużo mnie popularnymi są na pewno zabiegi związane z ginekologią estetyczną. Bardzo wiele kobiet np. po porodzie nie jest zadowolonych nie tylko z wyglądu intymnych części ciała, ale też nie odczuwa także zbyt dużej przyjemności w trakcie stosunków. Można to na szczęście zmienić, korzystając z oferty takich miejsc jak chociażby Serafin Clinic z Gliwic, gdzie można uporać się chociażby z nietrzymaniem moczu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”