Cel na weekend - odpocząć!

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
elabarbara

Re: Cel na weekend - odpocząć!

Post autor: elabarbara » 19 kwie 2018 17:49

Mam krewnych w województwie wielkopolskim i dość często ich odwiedzam. Znam bardzo dobrze te tereny i zawsze chciałam zobaczyć domki całoroczne nad jeziorem w Mikorzynie. Zastanawiam się, czy to dobre miejsce na majówkę by spędzić tam z rodziną. Okolice urzekają swoim widokiem i chyba się skuszę na odpoczynek w tym miejscu.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 28 kwie 2018 11:33

A my na weekend wybieramy się odpocząć do kudowy zdroju. Mamy tam zarezerwowany nocleg w hotelu verde montana i już nie możemy sie doczekac, by w końcu wypocząć i zrelaksować się.

mama89

Post autor: mama89 » 04 cze 2018 18:57

Każdy człowiek po cięzkim tygodniu pracy powinien należycie wypocząć. Dla mnie idealną odskocznią od tego całego stresu i młynu w pracy jest masaż taiski. Na tajskii masaz relaksacyjny składają się m.in.: hinduska ajurweda, pasywna joga, refleksologia, sztuka uzdrawiania dotykiem shiatsu oraz chińska akupresura. Celem masażu jest osiągnięcie stanu harmonii – równowagi dla duszy i ciała. W salonie masażu Thaisun http://www.thaisun.pl/pl/ czuje sie rewelacyjnie odpręzona i wypoczęta. Miód dla mojego ciała. Profesjonalne salony masażu ThaiSun to miejsca, w których każdy może poczuć unikalny klimat Tajlandii. Jak dobrze mieszkam w Warszawie.

gagatka

Post autor: gagatka » 12 cze 2018 15:06

My w tę sobotę idziemy do zoo i na rowery. Trzeba odpocząć...

Loomlor

Post autor: Loomlor » 02 lip 2018 21:47

Tez bardzo chciałabym odpocząć już w ten weekend, ale wyjazd i Hotel Kraków mam zarezerwowany dopiero na początku sierpnia. Nie mogę się już doczekać, ponieważ bardzo chcę to miasto zwiedzić, a że hotel jest w centrum to wszędzie będzie blisko i to co będę chciała to bez problemu zobaczę!

młoda26

Post autor: młoda26 » 12 lip 2018 16:03

Jak odpoczynek to tylko aktywny. Lato za oknem i trzeba tyłki ruszyć. Przeglądam stronę https://www.sportbody.pl/ i chcę kupić i dla siebie i dla dzieci wrotki. Mamy koło siebie nie daleko fajny park z alejkami do jazdy. Do tej pory były spacerki czas na coś owego.

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 01 sie 2018 09:37

Ja najlepiej odpoczywam poza miastem, wśród przyrody. Zdarza nam się z mężem wyjechać spontanicznie na cały weekend pod Warszawę, np. tutaj: https://www.ranchopodbocianem.pl/domek-weekendowy. Nabieramy sił na cały tydzień!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”