Znaleźć salę na wesele

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
gasiorek

Znaleźć salę na wesele

Post autor: gasiorek » 07 paź 2015 21:43

Wreszcie czas podjąć tą decyzję. Zrobiliśmy listę ok 140 gości i pewnie dla 1/3 potrzebny będzie nocleg. Wesele, gdzieś blisko Torunia, możecie coś polecić?

TypicalLady

Re: Znaleźć salę na wesele

Post autor: TypicalLady » 07 paź 2015 22:13

A na kiedy? Bo wiesz te naprawdę DOBRE sale mają ogromne obłożenie.

ulalegowicz

Post autor: ulalegowicz » 07 paź 2015 23:39

Jak już wiesz na ile osób, to przejrzyj portal ślubny http://www.lokaleweselne.pl/. Tam jest mnóstwo najróżniejszych sal w całej Polsce, no i oczywiście w naszej okolicy. Tyle, że jak napisała moja poprzedniczka musisz się liczyć z tym, że dobra sala będzie miała wolne terminy za rok albo dłużej.

franciss87

Post autor: franciss87 » 14 paź 2015 13:58

Nie wiem, czy to blisko do Torunia, ale jakieś 40 km od, a chodzi mi o salę weselną w Brodnicy. Byłem tam na jednym weselu i było naprawdę bardzo fajnie. Jest tam od razu hotel i wydaje mi się, że 140 osób wejdzie, ale musisz się ich dopytać.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 20 paź 2015 21:18

Trudna sprawa, od sali weselnej wiele zależy :) Niestety nie znam okolic Torunia słyszałam jedynie że w Krakowie jest fajna sala weselna - centrum-biznesu.eu, dobra cena - jak na Kraków no i naprawdę niezła lokalizacja. Niezależnie gdzie zrobisz wesele na pewno będzie cudownie także nic się nie martw :)

gaja

Post autor: gaja » 29 gru 2015 00:50

Najpiękniejsze wesela są oczywiście w górach. Idealnym miejscem na niezapomnianą imprezę weselną jest Zakopane. Tutaj http://www.kasprowy.pl/wesela-w-mercure-zakopane jest piękna sala właśnie w zimowej stolicy Polski. W sali bankietowej mieści się nawet 550 gości. Oczywiście mają też mniejsze sale. Goście będą zachwyceni!

izabela44

Post autor: izabela44 » 30 gru 2015 07:59

Ja już dawno po ślubie, ale dokładnie pamiętam emocje towarzyszące wszelkim przygotowaniom i samej ceremonii. Jeśli chodzi o salę na wesele to uważam, że nie warto ograniczać się tylko do swojego terenu. Goście i tak zazwyczaj dojeżdżają. A na przykład dostarczymy emocji i wspomnień nie tylko sobie, jako parze młodej, ale także zaproszonym gościom. Są zresztą miejsca takie jak np. Pałac Domaniowski w Wieniawie, gdzie oprócz samego wesela można też zorganizować ceremonię ślubną. Nie ma też problemu z dopięciem wszystkiego na ostatni guzik, bo akurat w tym miejscu mają konsultanta ślubnego, który może pomóc załatwić wszystkie sprawy. Uważam, że warto

Keheel

Post autor: Keheel » 13 sty 2016 09:20

Ja tam nie miałam problemu aby znaleźć salę na wesele we Wrocławiu wystarczy popytać znajomych o jakieś sprawdzone miejsce itp :) Bez problemowo idzie znaleźć taką salę.

Adaa

Post autor: Adaa » 19 sty 2016 08:11

Ja wziąłem tą co polecali mi znajomi ;) Dlatego zostały mi jeszcze tylko dekoracje sali weselnej i będę miała to już z głowy, jeszcze tylko dobrego dja albo kapelę na wesele i będzie wszystko.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 22 sty 2016 10:58

W sumie to sala to pikuś, pytanie tylko jaka ona ma być i jakie macie wymogi!
Co do propozycji ślubnych, to możecie sobie sprawdzić ten portal- https://wesele123.pl/
Ja lubię czytać ich artykuły i przeglądać wyjątkowe propozycje na ten wyjątkowy dzień.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”