Zdrowa żywność

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
Chylon

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Chylon » 03 sie 2018 21:27

Pyszną i zdrową żywność kupuję bezpośrednio z oferty sklepu Słoneczko. Zdrowo i smacznie! Zawsze robię u nich większe zakupy z których następnie tworzę pyszne posiłki. Ostatnio zakochałam się w płatkach drożdżowych, oferowanych przez ich sklep. Co za jakość i smak! Zdecydowanie polecam każdemu. :)

Mannia

Post autor: Mannia » 20 sie 2018 13:28

Słyszeliście o ziemniakach niskokaloryczne? Osobiście uważam, iż powinny one wylądować na każdym, polskim stole! Kompozycja pysznego i zdrowego smaku może iść w parze z dbaniem o linię.

mama89

Post autor: mama89 » 27 sie 2018 16:24

Zgadzam sie, że zasadniczym elementem wpływającym na nasz wygląd jest to, co jemy. Dlatego ja od kilku lat postanowiłam przerzucić się na zdrową żywność. znalazłam rewelacyjny sklep ze zdrową żywnoscia, który oferuje nawet dania gotowe. Jak można zauważyć, asortyment Bio Marketu uwzględnia ekologiczne produkty pochodzące z wielu krajów świata. Właśnie dlatego znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy kuchni polskiej, jak i włoskiej czy też orientalnej. Polecam sklep, zawsze świetny asortyment i szybka wysyłka zakupionych rzeczy.

Jennifer

Post autor: Jennifer » 30 sie 2018 10:12

Widzę, że nikt tutaj nie wspomniał o sklepie internetowym jarmarknatury, gdzie można tez kupić masę dobrych produktów. Nie tylko dostaniecie tam zdrową, ekologiczną żywność, ale również przykładowo naturalne kosmetyki. Myślę, że warto bliżej zapoznać się z ich ofertą i dokonać u nich zakupu.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 10 wrz 2018 18:02

Rodzinną dietę postanowiłam urozmaicić o soję. Niezmiernie mnie zaintrygowała i zafascynowała, ogółem uważam iż powinna zostać znacznie bardziej wypromowana na terenie polski. Polecam taki zastrzyk wiedzy!

kolonia

Post autor: kolonia » 26 paź 2018 13:59

Oczywiście, że warto zwracać uwagę na skład produktów. Tyle teraz w nich chemii, konserwantów i innych świństw... Ale widzę, że coraz więcej osób czyta etykiety i interesuje się tym, co je. Ja od jakiegoś czasu robię zakupy tylko w sklepach z naturalną, zdrową żywnością. Bardzo dobry jest sklep o nazwie KruKam. Mają np. mąki gryczane, jaglane, orkiszone itp., oleje, masła, pasty, kasze, bakalie i wiele innych. Wszystko pozbawione szkodliwych substancji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”