Prezent dla syna

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
izabiznes

Prezent dla syna

Post autor: izabiznes » 25 maja 2017 18:25

Witam, moim celem na ten tydzień jest znalezienie i kupienie prezentu na urodziny syna. Może Wy mi doradzicie w pewnej kwestii. Mój syn trenuje od roku piłkę nożną i widzę, że bardzo mocno się w to zaangażował. Dlatego pomyślałam, że kupię mu na urodziny, co przyda mu się na treningach. pomyślałam o takich ochraniaczach na łydki: https://hurtowniasportowa.net/produkty/odziez/pilka-nozna/skarpety-getry myślicie, że to dobry pomysł?

pracowita

Re: Prezent dla syna

Post autor: pracowita » 10 cze 2017 20:43

Może być, tylko pamiętaj, że młodzież jest dzisiaj wymagająca i zakłada tylko firmowe rzeczy.

Tytus

Post autor: Tytus » 17 cze 2017 19:52

Może kup mu bilet na mecz, albo idź z nim na mecz piłki nożnej. Na pewno się ucieszy, a i Ty będziesz więcej wiedziała na temat piłki nożnej.

gagatka

Post autor: gagatka » 29 cze 2017 23:07

W sumie dobry pomysł. Moim zdaniem może go to ucieszyć.

Giovanna

Post autor: Giovanna » 23 maja 2018 10:58

Jak wychowasz tak masz, nie mogę się zgodzić, że młodzież jest tak pusta i zakłada wyłącznie firmówki. To generalizowanie.
Uważam, że jeśli ktoś jest wartościowy to każdy prezent doceni. Choćby ksiązka, taka typowa dla nastolatka. To dobry prezent, uniwersalny i rozwijający. Nie bójmy się dawać książek. Nie myślmy, że młodzież nie będzie potrafiła docenić drobiazgu. To złe podejście.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”