Gra edukacyjna Mana Game

Rozwijajmy się.
Cytrynowa
Kontakt:

Gra edukacyjna Mana Game

Post autor: Cytrynowa » 28 maja 2015 09:43

Jakiś czas temu odkryłam grę Mana Game. Uczy ona ekonomii i przedsiębiorczości. Niesamowicie się zdziwiłam, że można się tak dużo nauczyć w tak krótkim czasie. Jest to dobra opcja dla ludzi, którzy planują założenie własnej firmy. Bo jest to symulator. Mam nadzieje, że w przyszłości w tę grę będzie grało każde dziecko w szkole. Taka innowacja nauka jest bardzo skuteczna. Dzieci zazwyczaj kochają gry. Zatem połączenie tych aspektów: nauki i zabawy jest świetnym pomysłem. Co myślicie?

gaja

Re: Gra edukacyjna Mana Game

Post autor: gaja » 18 lip 2015 16:34

Tutaj pobierzgry24.pl są pełne wersje gier. Poszukajcie - może i tam znajdziecie jakieś edukacyjne dla dzieci. Ja tam pobieram sobie różne przygodowe, w które gram w wolnym czasie. Naprawdę rewelacja! Można się nieźle odstresować po ciężkim dniu pracy.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 17 paź 2015 13:32

Uwielbiam spędzać wolny czas podczas grania. To dla mnie forma relaksu i odprężenia po ciężkim dniu w pracy. Wiadomo, ze każdy ma ulubione gre lub kilka. Od małego byłam za ścigankami. Te pościgi samochodowe, adrenalina , wchodzenie ostro w zakręt to jest to co bardzo lubie.Dlatego też staram się mieć każde kolejne cześci , tam udało mi się pobrać ta gre legalnie i przede wszystkim za darmo.

arek123123

Post autor: arek123123 » 20 paź 2015 01:10

A ja tam polecam stronę cheat4you.pl, tam znajdziesz wszelkie gry, aplikacje które potrzebujesz. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia tej strony. Sam notorycznie z niej korzystam ;p

Szymonka

Post autor: Szymonka » 04 gru 2015 17:35

Z takich gier moje dziecko jeszcze nie korzystało. Na chwile obecną staram się ją zainteresować innymi grami. Dziecko w zależności od wieku ma inne zainteresowania dlatego warto gry czy zabawy dostosowywać do jego wieku.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 12 lut 2016 10:26

Jeszcze co do gier edukacyjnych, to możecie sprawdzić sobie ten portal - bobibobi.pl. Dostępne są tutaj bezpieczne gry dla dziewczynek oraz gry dla chłopców. Uważam, że idealne miejsce do zabaw dzieci na komputerze.

Padudi

Post autor: Padudi » 24 lut 2016 12:41

Gierki edukacyjne dobra sprawa. :) Najlepiej jeszcze te anglojęzyczne bo przynajmniej się uczymy angielskiego żargonu który może się przydać w branży.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”