Linkowanie dla stron.

…czyli jak wypromować swój biznes.
kasztanek

Linkowanie dla stron.

Post autor: kasztanek » 18 lis 2015 10:56

Każda strona internetowa by była widoczna w wynikach wyszukiwania musi mieć linki. Wazne jest to bv takie linki były tematycznie zbliżone do tematyki strony i były dobrej jakości. Zdobywanie takich linków ma dobry wpływ na pozycjonowanie i są w tym procesie niezbędne. Warto zatem linkowanie dla stron zlecić.

tutata
Kontakt:

Re: Linkowanie dla stron.

Post autor: tutata » 22 lis 2015 21:11

Linki to element większej całości. Podstawą jest przecież dobrze wykonana i zoptymalizowana strona lub sklep internetowy do którego pozyskuje się w sposób przemyślany wartościowe i tematyczne linki z różnych źródeł. Warto też wspomnieć o tym, że rozsądniej jest inwestować jednocześnie w kilka form promocji, bo jeśli efekty pozycjonowania spadną przez aktualizację algorytmu to odrobienie strat zajmie trochę czasu. W tym okresie firma nie zarabia. W przypadku wielowątkowej promocji ten problem jest nieistotny.

mikowska

Post autor: mikowska » 27 cze 2016 01:16

Linkowanie rzeczywiście jest ważne, podobnie jak samo pozycjonowanie. Warto zadbać również o poprawną komunikację z klientem, moim zdaniem to jest kluczowe.

AgnieszkaWawa

Post autor: AgnieszkaWawa » 25 lip 2016 10:20

Sam ten temat jest jedną linkocepcją ;). Chociaż ciężko ukryć, że linkowanie jest podstawą pozycjonowania.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 10 sie 2016 08:59

Niestety samo linkowanie nie pomoże.Google już dawno odszedł od tego, że bierze pod uwagę tylko linki. Najlepiej postawić na zróżnicowane działania - adwords, social media itp. I to też najlepiej przy pomocy agencji, która ma doświadczenie w temacie.

zosia

Post autor: zosia » 14 wrz 2016 22:26

Rzeczywiście reklama musi być różnorodna, aby była skuteczna. To, dlatego jestem za tym, aby strategia marketingowa składała się z różnych form promocji. Z nowoczesnych sposobów reklamowania swojego biznesu, mogę polecić sms. Można je wykorzystać do kontaktu z klientem albo promowania nowych produktów.

Roberto

Post autor: Roberto » 14 cze 2017 22:50

Ważny element, żeby strona miała linki. Najlepiej w dobrych miejscach, gdzie ludzie wchodzą i przechodzą na stronę.

wandaraka

Post autor: wandaraka » 07 lip 2017 15:01

Faktem jest, ze nie warto się samemu bawić w likowanie do strony. Lepiej, jak zrobią to ludzie, którzy robią to zawodowo. Jeżeli robisz samemu to zabiera to sporo czasu. W tym czasie można wiele innych pożytecznych rzeczy zrobić.

Marysia2131

Post autor: Marysia2131 » 21 mar 2018 12:14

Jeśli mamy konkretną wiedzę na temat linkowania i oczywiście czas to czemu nie? Jeśli wiemy, że linkowanie to nie tylko dodawanie linków na forach to jak najbardziej nie widzę przeszkód by zdobywać wartościowe linki.

Emma09

Post autor: Emma09 » 08 lis 2018 15:55

A ja uważam, że pierwszą rzeczą, jaką należy zlecić fachowcom, jest zaprojektowanie i wykonanie dobrej strony internetowej. Jestem biznesmamą, łączę przyjemne z pożytecznym :) Prowadzę biznes w sieci, pracuję głównie w domu, strona internetowa to w moim przypadku podstawa. Wykonanie witryny zleciłam STUDIO CUBE i naprawdę jestem zadowolona z efektów.
Pewnie za chwilę posypią się rady, że stronę mogłam założyć sama, niepotrzebnie tracę kasę. Pewnie i mogłam, ale nie jestem informatykiem. Wiem, są kreatory, ale ilość stron internetowych w sieci też nie mała, a zakładanie strony po to, aby była gdzieś tam jest bezcelowe (moim zdaniem). No bo jaki jest sens zakładania strony, która nie będzie generowała ruchu?
Wracając do sedna, moja strona przygotowana została przez STUDIO CUBE. Strona lekka, przyjemna dla odbiorcy, przejrzysta i czytelna. Efekt? Większy ruch, więcej klientów, no i większa kasa. Codziennie patrzę na moje bliźniaki - rosną jak na drożdżach, stworzona przez STUDIO CUBE strona internetowa rozwija się równie szybo, a ja jestem najszczęśliwszą biznesmamą na świecie :)
Buziaki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”