Aranżacja domu

Nie objęte powyższymi kategoriami.
mikowska

Re: Aranżacja domu

Post autor: mikowska » 01 wrz 2017 02:41

Dla mnie kluczowa jest wygodna, ale równocześnie zależało mi, żeby wnętrza były eleganckie. My zdecydowaliśmy się na wsparcie architekta i to była bardzo dobra decyzja. Wbrew pozorom nie są to takie srogie usługi, jak się wydaje, przynajmniej mi zawsze się tak wydawało :)

vikav

Post autor: vikav » 03 wrz 2017 20:38

Fajne pomysły na urządzenie domu znajdziecie przeglądając nowy Katalog Rodzinnych Wnętrz brw.com.pl/katalogi.
Jest on trochę inny od tych poprzednich bo znajdziecie tam również porady ekspertów m.in. architekta wnętrz.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 26 wrz 2017 20:29

Moim zdaniem fajną aranżację domu może wykonać firma Kli. Mają ekstra propozycje godne uwagi. Każdy znajdzie coś ciekawego dla swojego wnętrza.

nesnes

Post autor: nesnes » 28 wrz 2017 14:50

Pralka w kuchni, czy pralka w łazience? Jakie wy widzicie to rozwiązanie? Fakt, że teraz pralki do "fajny mebel".

malutka15

Post autor: malutka15 » 06 paź 2017 09:54

Jeżeli mogę coś polecić to u mnie w domu świetnie prezentują się różne plakaty. Mamy je porozwieszane w całym mieszkaniu na ścianach. Z reguły kupujemy do nich ramy. Dzięki temu prezentują się naprawdę wyjątkowo.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 13 paź 2017 22:31

U nas było zupełnie inne założenie, czyli, że stawiamy dom dopiero jak będziemy mieli odłożone na jego urządzenie w tym projekt wnętrza. Zobaczcie sobie jak wygląda portfolio jednej z lepszych pracowni w Polsce - mikolajskastudio.pl/projekty-i-realizacje i odpowiedźcie czy sami byście byli wstanie coś takiego zrobić? Znajomość rynku, nowości, materiałów to fakty, które przemawiają za profesjonalną firmą, która nam zaaranżuje pomieszczenia. Zresztą jeśli chodzi o MIKOŁAJSKAstudio to ogromnym plusem jest dbałość o detale, dokładny wywiad i w efekcie wymarzone wnętrza.

martyna317

Post autor: martyna317 » 18 paź 2017 12:10

Szkopuł tkwi w dodatkach :). To zależy też co kto lubi. Osobiście uważam z własnego doświadczenia, że fajnie wyglądają białe meble w kuchni? Też ważny jest wzór kafelek, który albo optycznie powiększy kuchnię albo zmniejszy. Do białych mebli można dodać ciekawą matę magnetyczną na lodówkę z cytrynką. Fajnie wygląda i dodaje wnętrzu smaku. A poza tym chroni zewnętrzną część lodówki przed zniszczeniem i zabrudzeniami, łatwo się czyści i zamawia na dany wymiar.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 22 sty 2018 17:55

Pamiętajcie, że jak już chcecie odpowiednio zaaranżować dom, to warto zrobić to wedle własnego uznania. Pomyślcie też nad tym, by zamieścić jakieś indywidualne akcenty, najlepiej takie przygotowane przez Was. To będzie robiło wrażenie na każdym :)

mamazosi

Post autor: mamazosi » 10 mar 2018 22:32

W domu najważniejsza jest nie tylko aranżacja ale i ludzie, którzy mieszkają w domu i rzeczy, które go tworzą.
Ja na przykład niedawno wymieniałam pralkę.
Jestem na bieżąco i wiem, że jeżeli ma się odpowiedni sprzęt na przykład cichą pralkę z silnikiem inwerterowym i z dużym wsadem to wszystko wydaje się prostsze. Naprawdę, to niby drobiazgi ale czasami to wystarczy.

Miranda

Post autor: Miranda » 06 kwie 2018 18:53

A ja sobie zakupilam kilka ram i wypelniam je wlasnie zdjeciami mojej rodzinki. Zdjecia glownie z waznych nazwijmy to hmm uroczystosci czy chwil rodzinnych. Powieszone na scianach - przypominaja o tym i takze o tym, ze jestesmy rodzina i trzeba sie kochac oraz szanowac - to bedzie dobrze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”