Samochód dla firmy

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
martynaF

Re: Samochód dla firmy

Post autor: martynaF » 03 paź 2017 13:50

W firmie dobrze jest skorzystać z leasingu - najwygodniejsza forma finansowania nowego samochodu. Ja osobiście polecam leasing samochodu w PKO Leasing, znam kilka osób, które z niego korzystają i są ogólnie zadowolone, bo warunki są bardzo dogodne.

nesnes

Post autor: nesnes » 04 paź 2017 14:23

Najlepiej nowy w leasingu, jeżeli firma ma duże podatki.

smalinosik

Post autor: smalinosik » 09 paź 2017 19:28

Ja bym postawiła na jakąś sprawdzoną i solidną markę. Taką propozycją może być na przykład volvo. Auta tej firmy są dobrze zaprojektowane i rzadko się psują. Jeśli szukamy rozwiązania dla firmy, to leasing będzie najlepszą opcją. Głównie, dlatego, że jest dużo tańszy od kredytu samochodowego.

basia123

Post autor: basia123 » 13 lis 2017 10:09

Swietnym rozwiazaniem jest wypozyczalnia dlugoterminowa. Jak potrzebujesz auto to bierzesz na miesiac, dwa itp. Ceny porownywalne do leasingu , a nie masz uwiazania na lata.

mama89

Post autor: mama89 » 15 lis 2017 17:56

Kupując samochód na firmę napewno wybrałabym luksusowe auto:) A co! Od zawsze marzyłam o BMW, w salonie w Katowicach bawariamotors.pl jest przemiła i bardzo fachowa obsługa. Warto podjechać i dowiedzieć się o ofercie leasingowej. Ja mam to w planach na początku przyszłego roku :) A wy jakie samochody lubicie? Ma ktoś BMW? Jak opinie?

Mannia

Post autor: Mannia » 15 maja 2018 21:45

Samochód dla firmy powinien być przede wszystkim tani w eksploatacji. Ekonomiczną jazdę zapewni wyłącznie LPG, uprzednio zainstalowane w pojeździe. Od kiedy Auto Gaz zamontowali rozwiązanie tego typu w naszym pojeździe firmowym to wydatki na paliwo znacznie się zmniejszyły. Zdecydowanie polecam rozwiązanie tego typu, które jest bardzo opłacalne!

Kirssteen

Post autor: Kirssteen » 21 maja 2018 11:50

wiadomo że najlepiej jest stawiać na najbardziej ekonomiczne rozwiązania. Tu możecie sporo zdziałać jeżeli chodzi o wybór samochodu, ale i również jest duże pole manewru w wyborem paliwa. Wiadomo, że LPG będzie najtańsze, ale również diesle wychodzą tanio w eksploatacji. Może też własna stacja paliw w większych firmach będzie dobrym wyjściem. Wtedy niezbędna będzie hurtownia paliw. Możecie również zainteresować się takimi inwestycjami w firmie.

klara1

Post autor: klara1 » 21 maja 2018 20:01

Nie wiem czy posiadać całą flotę samochodów osobowych, czy całą flotę samochodów dostawczych, ale przypuszczam, że przyda Ci się namiar na lidera sprzedaży biopaliwa onico.pl. Posiadasz samochody napędzane dieslem? Jeżeli tak to przedstawiam Ci biodiesla, czyli paliwo jest produkowane na bazie olejów roślinnych, przeznaczonym do pojazdów z silnikiem diesla.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 21 maja 2018 21:09

Jeżeli auto ma jeździć w firmie to obowiązkowo powinieneś wyposazyć je w wideo rejestrator. Pracownik bedzie czuł się o wiele pewniej w takim aucie, gdzie będzie wiedzieć że moze udowodnić swoj brak winy w razie jakiejś stłuczki.

anna_ka

Post autor: anna_ka » 25 maja 2018 13:46

Powiedzcie mi czy zdarzyło Wam się zatrzasnąć kluczyki w firmowym aucie? Co wtedy robicie? Bo ja ostatnio pojechałam do klienta i jakimś cudem kluczyki zostawiłam w samochodzie, który po jakimś czasie sie zamknął :| Strasznie się zestresowałam ale klient był na tyle miły, że polecił mi wezwać serwis. Bardzo szybko przyjechał ślusarz i otworzył auto nie pozostawiając sladu. Szef do dzisiaj nie wie o tym :D chyba by mnie udusił :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”