Gdzie kupić mieszkanie

Nie objęte powyższymi kategoriami.
Kaś90

Re: Gdzie kupić mieszkanie

Post autor: Kaś90 » 31 paź 2017 14:31

Ja również jestem na etapie szukania mieszkania, sama akurat kieruję się tym, aby mieszkanie było w nowym budownictwie, najlepiej na osiedlu, które dopiero powstaje. Do tego właśnie mega znaczenie według mnie ma okolica, jeśli mamy małe dzieci czy lubimy spacerować, to ważne, aby faktycznie nasze mieszkanie znalazło się w miejscy, gdzie jest dużo zieleni i ciekawe tereny na spacery.

mikowska

Post autor: mikowska » 05 gru 2017 06:47

Jak zastanawiacie się nad zakupem mieszkania w Warszawie, warto sprawdzić sobie najnowsze inwestycje deweloperów, zajrzyjcie na bloga perfectspace.pl/blog/nowe-inwestycje-deweloperow-w-warszawie, tam znajdziecie takie informacje. Ja nigdy nie lubiłam mieszkać w centrum, także pewnie wybrałaby, jakąś cichą dzielnicę z dala od zgiełku miasta, o ile jest to możliwe.

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 07 gru 2017 12:31

Też będziemy kupowali niedługo mieszkanie i już widzieliśmy nawet bardzo fajne. Jak na razie najbardziej odpowiada nam ta lokalizacja, bo wszędzie jest blisko a zarazem spokojna i cicha okolica. Osiedle tez kameralne a nie jakieś wielkie molochy no i sam rozkład mieszkania bardzo nam się podoba, bo nawet w niewielkim metrażu są fajnie usytuowane 3 pokoje co jest dużym plusem :)

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 11 gru 2017 13:43

Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego dewelopera > koninko.com.pl

Pięknie zaprojektowane osiedla, przeznaczone na zabudowę domów i mieszkań. Nowoczesny styl zarówno osiedli jak i nieruchomości, co można zauważyć chociażby dzięki zakładce "Dom pokazowy", gdzie prezentowana jest przykładowa aranżacja domu, bądź można skorzystać z dni otwartych, gdzie na własne oczy istnieje możliwość zobaczenia zarówno osiedla jak i interesujących nas nieruchomości. Na stronie znajduje się również wirtualny plan osiedla, dzięki czemu można zobaczyć projekt i dostępność poszczególnych budynków mieszkalnych.

ewelline

Post autor: ewelline » 14 gru 2017 11:50

Kaś90 pisze:
31 paź 2017 14:31
Ja również jestem na etapie szukania mieszkania, sama akurat kieruję się tym, aby mieszkanie było w nowym budownictwie, najlepiej na osiedlu, które dopiero powstaje. Do tego właśnie mega znaczenie według mnie ma okolica, jeśli mamy małe dzieci czy lubimy spacerować, to ważne, aby faktycznie nasze mieszkanie znalazło się w miejscy, gdzie jest dużo zieleni i ciekawe tereny na spacery.
Idealnie pod ten opis pasuje Wilanów, z tym że jeśli chodzi o nowe osiedla to ja akurat się nie orientuję. Coś tam się buduje, ale to jeszcze parę latek potrwa. Jeśli zależy Ci na szybszym terminie to rozejrzyj się po rynku wtórnym, też się ciekawe nieruchomości często wcale niestare w bardzo ładnej okolicy. W razie czego zostawiam kontakt do bardzo dobrego agenta nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego tel. 603 195 624 , on doskonale zna Wilanów więc nie będzie miał problemów by znaleźć coś dla Ciebie idealnego ;)

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 15 gru 2017 12:35

Ja jednak preferuję mieszkanie w mieście. W ten sposób o wiele prościej korzystać z takich rozwiązań jak szkoły czy szpitale. Najlepiej wybrać nowe budownictwo. Mi taka opcja się najbardziej podoba, a co Wy o tym sądzicie?

mamami

Post autor: mamami » 21 gru 2017 23:10

Jeżeli ma to być pod wynajem, to i im wieksze miasto tym lepiej. Może Warszawa? Teraz Krymax ma w sprzedazy fajne segment w dzielnicy Wawer. Teraz to popularny i pożądany przez lokatorów typ zabudowy. Pomyślcie moim zdaniem nad czymś takim.

ragerian87
Kontakt:

Post autor: ragerian87 » 02 sty 2018 17:49

Trudno jest znaleźć fajne mieszkanie z rynku wtórnego. Najlepsze oferty rozchodzą się od ręki, a te które dłużej czekają na kupca, często są mało ciekawe. Nie wierzę już sprzedawcom i korzystam z serwisu, który sprawdza dla mnie wady prawne nieruchomości, przegląda księgę wieczystą, opisuje osiedle i jego infrastrukturę, a na dodatek robi zdjęcia. Pracownicy serwisu mogą nawet pogadać z sąsiadami. Jak na razie homescanner.pl są dla mnie najlepsi.

mamaja

Post autor: mamaja » 03 sty 2018 14:52

Gdybyście szukali mieszkania w Katowicach to warto zerknąć na ofertę dewelopera GeoGrupa . Inwestycja zlokalizowana w zachodniej części miasta, rozbudowana infrastruktura, dobry dojazd do centrum i bliskość terenów zielonych jak np. Park Kościuszki. Ceny za metr bardzo rozsądne. Może ktoś z Was miał już okazję kupować u nich mieszkanie ?

diana

Post autor: diana » 16 lut 2018 20:20

Zawsze chciałam mieszkać w Wa-wie i w końcu marzenia się spełniły. Mam mieszkanie blisko centrum które udało mi się kupić dzięki pomocy firmy, co tego że z rynku wtórnego ale za to z super lokalizacją.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”