Niestandardowa reklama

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
lana52

Re: Niestandardowa reklama

Post autor: lana52 » 18 sty 2018 16:28

Świetnym sposobem na reklamę są również energy drinki. Nadrukowując na nie logo swojej firmy można osiągnąć świetne efekty.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 25 sty 2018 09:06

Warto pomyśleć też o tym, by reklamę dopasować do rodzaju firmy, zasięgu działania czy rodzaju klientów. Wtedy będzie ona mieć najlepszy efekt. I te podstawy są ważne, np. ulotki, plakaty, reklama internetowa. Pozycjonowanie np. jest bardzo ważne, ale jak sprawdzić popularność frazy w google ? O tym warto poczytać copymedia.pl/jak-sprawdzic-popularnosc-frazy-w-google.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 25 sty 2018 14:01

A co powiesz na reklamę na opakowaniach foliowych? Mam na myśli dostępne nadruki. Myślę, że to może przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 29 sty 2018 19:00

Hmm a co powiecie na reklamę świetlną? Ja ostatnio właśnie w taką zainwestowałam i nie żałuję! Znalazłam interesujące mnie konstrukcje reklamowe i zdecydowałam się na nie :) Od tego czasu mój biznes znacznie lepiej prosperuje i mam o wiele więcej klientów. Cieszę się, że koleżanka podsunęła mi pomysł zorganizowania takiej świetlnej reklamy. To był prawdziwy strzał w dziesiątkę :)

Karotka

Post autor: Karotka » 12 lut 2018 12:31

Mam już od jakiegoś czasu własną stronę internetową ale teraz potrzebuje kogoś kto w swojej ofercie ma pozycjonowanie stron, ponieważ chciałabym, zeby więcej osób trafiało na moją stronę, kogo mozecie mi polecić?

Karotka

Post autor: Karotka » 13 lut 2018 16:58

Powinieneś zainwestować w gadżety reklamowe. Moim zdaniem to jedna z najbardziej skutecznych reklam. W ten sposób mozesz trafić do sporej liczby potencjalnych klientów. Mogą to być nawet długopisy ale zawsze coś.

Koraa

Post autor: Koraa » 16 kwie 2018 23:26

Warto dobrze przemyśleć to w jakie działania inwestujesz. Czasem lepiej jest postawić na dobry marketing internetowy, Ja do tego polecałabym Ci tą https://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/ firmę. Ma dobrą opinię no i przystępną ofertę. Myślę, że będziesz zadowolona :)

BratniaDusza

Post autor: BratniaDusza » 21 kwie 2018 17:35

Ja korzystałam z pozycjonowania z firma Proformat . I każdemu ja polecam ze względu na doswiadczenie oraz pełen profesjonalizm ;) https://www.proformat.pl/pozycjonowanie/

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 23 kwie 2018 16:54

Myślę, że to dobry kierunek. W końcu teraz na rynku trzeba się czymś wyróżnić. Myślę, że warto postawić na takie rozwiązania jak marketing zapachowy, dzięki którym będziecie w stanie odpowiednio wypromować Wasz salon. W http://aromaemka.pl/aromamarketing-marketing-zapachowy/ dobrze opisany jest aromamarketing Aromaemka. Pomyślcie o tym, by postawić właśnie na tego typu rozwiązania.

klara1

Post autor: klara1 » 24 kwie 2018 08:43

Niesztandarową reklamą może być ramka od tablic rejestracyjnych http://unital.com.pl/oferta/ramki-do-ta ... racyjnych/ .W kreatorze na podanej stronie możecie sobie zaprojektować grawer o dowolnym kolorze lub literki , które później zostaną wydrukowane na ramce. Moim zdaniem to ciekawy nośnik reklamy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”