fotograf na ślub

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
berekatka

Re: fotograf na ślub

Post autor: berekatka » 13 gru 2017 11:43

Wszyscy wypowiadacie się o zdjęciach, fotografie, a nikt nic nie napisał o kamerzystach. Jak to jest - kręci się jeszcze film na ślubie, czy nie?
Przeglądam właśnie stronę, jest sporo tych ofert, więc zapotrzebowanie też musi być duże. Ma ktoś z Was film z wesela? Jak często oglądacie?

Elizka

Post autor: Elizka » 12 sty 2018 12:47

Moja siostra korzystała z fotografa i kamerzystę z jednego studia. Mówiła, że tak jest o wiele wygodniej, no i zawsze można liczyć na jakieś rabaty związku z "całym pakietem" usług. Mówiła, że doskonale radzą sobie z ujęciami. Wiedzą pod jakim kątem robić zdjęcia, a sprzęt mają naprawdę nowoczesny i profesjonalny, dzięki czemu jakość zdjęci robionych przez super-foto jest naprawdę wysokiej jakości.

Foteczka

Post autor: Foteczka » 25 sty 2018 16:21

Ja rozpoczynam teraz przygodę z fotografią ślubną. Jak na razie robiłam tylko sesje fotograficzne w moim studio. Zastanawiam się tylko jakie światło błyskowe będzie mi teraz jeszcze potrzebne podczas takich sesji w kościele np. Nie może być ono zbyt ostre, ale jednocześnie mocne, żeby było wszystko dobrze widać. Jakie rady?

Sunsin

Post autor: Sunsin » 23 kwie 2018 23:28

Co myślicie o sesjach narzeczeńskich? Chodzi mi o taką jeszcze przed samym ślubem na luzie robił ktoś takie i uważacie, że warto? Ostatnio czytamy dość regularnie bloga prowadzonego przez hotel na błoniu i właśnie jeden z wpisów dotyczył sesji narzeczeńskiej, nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest, a tutaj się okazuje, że to dość popularna sprawa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”