Korepetycje angielski

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Kaś90

Re: Korepetycje angielski

Post autor: Kaś90 » 14 lis 2017 22:46

Co jak co, ale angielski u mnie w rodzinie jest ważny od kiedy sama zaczęłam chodzić do szkoły, a teraz staram się zarazić tym zapałem moje dzieci. Zdecydowanie korepetycje są bardzo fajną formą pomocy, szczególnie, jeśli dziecko nie nadąża z materiałem w szkole, jednak ja mam taki dylemat, czy wybrać korepetycje indywidualne z jakimś fajnym korepetytorem czy może zapisać dziecko do takiej szkoły na korepetycje z angielskiego w grupie? Jak u Waszych dzieci to wygląda, lepiej przyswajają naukę samodzielnie czy w grupie?

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 17 maja 2018 19:58

Widzę, że wielu z Was poleca konkretne stronki z korepetycjami, ja jednak nie będę osobą tego typu i po prostu dam Wam namiar na serwis z ogłoszeniami - tutaj link dla zainteresowanych ogloszenia.nowysaczweb.pl. Wydaje mi się, żę naprawdę warto sobie tam zajrzeć, jeśli jesteście na etapie poszukiwań dobrego korepetytora, przeczytać różne oferty i zdecydować się na tą, która Wam najlepiej odpowiada, każdy jest inny więc potrzebuje też innego podejścia nauczyciela

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 20 maja 2018 11:31

Pytanie, jaki macie cel w takiej nauce. Wiadomo, że o wiele lepsze efekty zawsze dają kursy organizowane przez profesjonalistów. Mi szczególnie do gustu przypadła szkoła Archibald i ich zajęcia z business english. To sprawia, że w prosty sposób będziecie w stanie zniwelować Wasze braki w słownictwie czy komunikacji.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 31 maja 2018 07:01

Wydaje mi się, że zamiast osobistych korepetycji lepiej jest zapisać się na kurs do tego typu szkoły. Praca w grupie bardziej mobilizuje, poza tym szkoły językowe dają dyplomy i certyfikaty, a to potwierdza naszą znajomość języka!

Bamberka

Post autor: Bamberka » 31 maja 2018 19:49

Jak się nie przyłożysz do nauki to i tak nic z tego nie wyjdzie. Nie ma cudów i jakiś szybkich metod, które czasami są reklamowane.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 04 cze 2018 15:48

Moja córka chodzi do publicznej szkoły i niestety ma problemy z nauką języka angielskiego. Dlatego pomyślałam by znaleźć korepetycje z języka angielskiego. Nie przypuszczałam ż Warszawie Ursynów będzie to problem. A korepetycje udzielane przez studentów mnie nie zadawalają. Ale ostatnio trafiłam na ofertę, mi i córce się spodobała. Postanowiłyśmy że się nia bliżej zainteresujemy. Córce odpowiada to ze nie będzie sama, a w grupie rówieśników. Chyba ma rację, bo kontakt z rówieśnikami też jest ważny.

lana52

Post autor: lana52 » 13 cze 2018 21:53

Nie wiem czy szukanie korepetytora na własną rękę jest dobrym rozwiązaniem - wydaje mi się, ze lepiej jest zdecydować się na skorzystanie z oferty jednej ze szkół językowych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”