Skuteczne odchudzanie

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
Karotka

Skuteczne odchudzanie

Post autor: Karotka » 20 kwie 2018 14:59

Kiedyś wydawało mi się, że samemu można zabrać się za odchudzanie bez szczególnej wiedzy. Jednak jak po dłuższym czasie nie widziałam efektów mojego odchudzania wolałam zgłosić się po pomoc do profesjonalistów. Teraz wiem że korzystanie z pomocy takich trenerów szybciej pomogą nam osiągnąć upragniony cel.

kubiaczka

Re: Skuteczne odchudzanie

Post autor: kubiaczka » 28 kwie 2018 09:42

Mnie tak naprawde pomogła zdrowa dieta i troche ruchu. Jestem teraz na cateringu dietetycznym warszawski dzień od pana gesslera i czuję się wspaniale na tym odżywianiu. Dostaję codziennie świeże porcje posiłków i starcza mi to na cały dzień.

Kirssteen

Post autor: Kirssteen » 07 maja 2018 13:02

Z wyborem diety nie mam problemu, dużo o tym czytam siedze w temacie. Jednak znaleźć motywacje i czas na pilnowanie się i robienie posiłków to jest u mnie problemem. Dlatego też znajoma podrzuciła mi namiar na firmę, zajmują się oni dostarczaniem diety w formie cateringu. Nie trzeba robić zakupów i gotować. Opcja idealna :)

ubki

Post autor: ubki » 09 maja 2018 01:17

Wszystkie najskuteczniejsze ćwiczenia na poprawę sylwetki zostały opisane na blogu suplementyzdrowia.pl, ja praktycznie tylko nim wspieram się podczas robienia wymarzonej sylwetki

usis

Post autor: usis » 15 maja 2018 09:08

Stworzenie odpowiedniej diety wcale nie jest niczym niesamowitym, wystarczy tylko trochę wiedzy, którą pozyskać można nawet z takich blogów.

franio55r

Post autor: franio55r » 18 cze 2018 13:57

Dobrą dietę na odchudzanie to tylko dietetyk napiszę

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 19 cze 2018 11:12

Według mnie jak najbardziej schudnąć można na własną rękę, o ile tylko ma ktoś w sobie odrobinę motywacji. Ja sam korzystałam przez pewien czas z cateringu dietetycznego Wygodnej Diety - https://www.wygodnadieta.pl, który okazał się być naprawdę bardzo skutecznym. W przypadku każdej z dostępnych do wyboru diet otrzymuje się 5 posiłków każdego dnia. Posiłki są na ogół pomysłowe i smaczne. Jeśli ktoś dodatkowo nie podjada, to rezultatów doczeka się po niedługim czasie. ;)
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

Brayank9

Post autor: Brayank9 » 24 cze 2018 16:31

Trzeba mieć przede wszystkim dobre podejście do odchudzania. Robienie czegoś na siłe i wbrew sobie na pewno nie będzie skuteczne. Trzeba znaleźć sobie taką dietę, która nie będzie dla was czymś bardzo trudnym do zrealizowania. Zajrzyjcie sobie na stronę http://slim-express.pl/jak-szybko-schud ... -podstawa/ tam w artykule opisują takie skuteczne podejście i dają fajne porady przy odchudzaniu się

Awatar użytkownika
tomekm.

Post autor: tomekm. » 26 cze 2018 11:07

Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym :) Mam pewność, że mi się one przydadzą ;)
Zawsze i wszędzie znajdą się ludzie, którzy wszystko widzieli

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 26 cze 2018 15:13

A może warto udać się na wizytę do psychodietetyka. Często problem odchudzania ma całkiem inne podłoże. Ja obecnie uczęszczam na wizyty do poradni CoTam na Targówków w Warszawie do Pani psycholog Ewy Włodarczyk - https://psychoterapiacotam.pl/zespol-sp ... lodarczyk/ i widze już pierwsze efekty terapii. Nawet wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, ze problem może być tak poważny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”