Jakie biuro podatkowe wybrać

Zadaj pytanie księgowemu, może tutaj znajdziesz odpowiedź?
Loomlor

Re: Jakie biuro podatkowe wybrać

Post autor: Loomlor » 23 sty 2018 11:13

A co sądzicie o księgowości internetowej? Wydaje mi się, że takie rozwiązania wfirma, jpk mogą być korzystniejsze od współpracy z biurami rachunkowymi jeśli się dobrze za to weźmie. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Ktoś może korzysta z takiej księgowości online i może się wypowiedzieć?

mamaOliviera

Post autor: mamaOliviera » 07 lut 2018 12:47

Ja polecam afcgroup.pl, usługi księgowe Warszawa - wygodna lokalizacja bo w centrum koło metra i naprawdę nigdy się na nich nie zawiodłam.

foxi

Post autor: foxi » 14 lut 2018 10:44

Też tak uważam jak jedna z moich przedmówczyń - księgowość on line ma dużą przyszłość przed sobą.Nie trzeba wcale szukać księgowości za rogiem. My znaleźliśmy swojego księgowego on-line kilkaset kilometrów od nas i jeszcze nie widzieliśmy się bezpośrednio. Podpisaliśmy umowę z firmą Tax- Care i teraz możemy spokojnie zająć się swoją działalnością..Wydaje mi się ,że wszystko to spowodowane zostało przez rozwój internetu a w przyszłości będzie tylko lepiej.Niezbędne informacje księgowe mam na wyciągnięcie ręki a to przecież chodziło, pzdr
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

Mannia

Post autor: Mannia » 15 maja 2018 22:59

Ja od bardzo opieram się na profesjonalizmie oferowanym przez biuro Abacus . Obsługa kadrowo-płacowa, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów a do tego profesjonalne prowadzenie ksiąg handlowych. Wychodzi im to niezwykle porządnie. Opieranie się na usługach tak profesjonalnego biura to czysta przyjemność!

luśka33

Post autor: luśka33 » 19 maja 2018 16:04

Sprawdź tę ofertę Capital Audyt doradztwo podatkowe], świetni fachowcy - sami korzystamy z ich usług i zdecydowanie mogę polecić :)

ilonacz

Post autor: ilonacz » 21 cze 2018 10:53

Polecam biuro Capital Audyt, nas obsługują kompleksowo w zakresie księgowości, kadr i płac, a także wsparcia podatkowego. Zobaczcie na ich stronę, tam znajdziecie więcej informacji o zakresie ich działalności i świadczonych usługach.

kewlar

Post autor: kewlar » 28 cze 2018 12:55

Audyt jest ważny zwłaszcza jeśli chodzi o programy pomocowe. Na isp-audyt.pl macie taka ofertę, a że firma znana i ceniona to nie ma ryzyka, że coś będzie nie tak. ewentualne nieprawidłowości szybko wychwycą i będzie można coś zadziałać jeszcze.

Marysia_89

Post autor: Marysia_89 » 16 paź 2018 23:28

Ja korzystam z biura online - myślę, że jest to lepsze rozwiązanie od biura stacjonarnego. Wszystko można dzięki niemu załatwić szybciej. Ja korzystam z usług Ifirma - oferują oni również darmowe programy, które są bardzo proste w obsłudze - sama w to nie wierzyłam dopóki nie zaczęłam z nich korzystać :)
Mój ulubiony i najczęściej używany program do kpir jest bardzo intuicyjny - ja będąc laikiem nie mam problemów z jego obsługą :)
Dodatkowo czas, który spędzałam nad chodzeniem do księgowej mogę wykorzystać w inny sposób - poświęcając go rodzinie, bądź mojej firmie.

Chylon

Post autor: Chylon » 26 lis 2018 16:34

A skąd jesteś? Jeśli mówimy o Łodzi to zalecam do nawiązania współpracy z biurem Compo System. Usługi rachunkowe to dla nich pestka a co najważniejsze wykonują je w sprawdzony i solidny sposób. Ewidencja podatkowa, wszelkie rozliczenia, prowadzenie ksiąg podatkowych - pełen profesjonalizm.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 27 lis 2018 01:05

Nas obsługuje krakowskie biuro BMBK. Ich usługi charakteryzuje profesjonalizm, rzetelność i fachowe podejście do klienta. Obsługa kadrowo płacowa , oferowana przez nich to prawdziwy profesjonalizm!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księgowi”