Inwestowanie w mieszkania

W co inwestować pieniądze?
ragerian87
Kontakt:

Re: Inwestowanie w mieszkania

Post autor: ragerian87 » 27 kwie 2018 12:55

Mieszkanie kupiłam miesiąc temu, dzięki pomocy homescanner.pl. Biuro nieruchomości składało mi beznadziejne propozycje zakupu, więc szukałam sama. Bałam się, że ktoś mnie oszuka, więc zamówiłam dodatkowo raport w serwisie. Przygotowali dla mnie informacje o stanie prawnym mieszkania, okolicy – gdzie są sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej, gdzie można dojechać. Pogadali nawet z sąsiadami z piętra. Dzięki nim kupiłam super mieszkanie i mam przystojnego sąsiada bez dziewczyny! happy

vikav

Post autor: vikav » 13 maja 2018 22:36

Inwestowanie w nieruchomości, jak najbardziej tak, ale pod warunkiem, że mieszkanie jest w dobrej lokalizacji.
Takie jak w sąsiedztwie Parku Oliwskiego, w jednej z najpiękniejszych dzielnic w Gdańsku.

Mannia

Post autor: Mannia » 15 maja 2018 14:14

Inwestycja w mieszkania jest o wiele łatwiejsza, jeśli wcześniej będziemy współpracować z odpowiednim biurem nieruchomości. Miałem okazję przekonać się na ten temat, gdy współpracowałem z biurem. W swojej ofercie posiadali sporą ilość mieszkań oraz domów po mocno konkurencyjnych cenach - nie miałem wątpliwości, że to właśnie z ich oferty powinienem zaopatrzyć się w nieruchomości!

klara1

Post autor: klara1 » 24 maja 2018 18:51

O świetny wątek dla mnie, ja jestem zarządcą wspólnoty i zastanawiamy się teraz nad osłoną drzew oraz nad ławkami przed budynkiem. Jak myślicie, czy wy byście chcieli mieszkać w mieszkaniach, które są również ładnie zaaranżowane na zewnątrz? Moim zdaniem to robi również fajne pierwsze wrażenie.

ilonacz

Post autor: ilonacz » 22 cze 2018 16:37

My planujemy zakupić mieszkanie inwestycyjne, ale nie przez biuro nieruchomości, to bez sensu - tylko się płaci horrendalne prowizje. My wybraliśmy wstępnie inwestycję, stawialiśmy przy selekcji m.in. na wiarygodność dewelopera, prawdopodobnie kupimy mieszkanie od APM Development, są na rynku już wiele lat, a ich inwestycje spełniaj a nasze oczekiwania.

kamciare

Post autor: kamciare » 25 cze 2018 21:40

Ja natomiast zainwestowałam w mieszkanie od developera i uważam, że to była jedna z najlepszych moich decyzji. Polecam jak najbardziej sprawdzone firmy, bo potem mieszka się bardzo wygodnie. Warto budować dobrze, bo to jednak inwestycja na lata.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 02 lip 2018 09:16

Według mnie inwestycja to świetny pomysł. Szczególnie jeśli zamierzacie kupować tego typu mieszkania od dewelopera . Na pewno będa one zyskiwać na wartości, a i za wynajem takiego mieszkania można sporo dostać!

anatolka

Post autor: anatolka » 24 lip 2018 15:40

Myślę, że to dobry sposób na inwestowanie, zwłaszcza gdy wybierze się atrakcyjnie położoną nieruchomość w dobrym standardzie. Tego typu mieszkania ma w swojej ofercie np. APM Development, dużo budują w Warszawie.

Elizka

Post autor: Elizka » 20 wrz 2018 17:29

Chciałabym sprzedać mieszkanie w Toruniu z korzyścią dla mnie, ale sama nie potrafię stworzyć dobrego ogłoszenia ani zachęcić poszukujących mieszkania do przemyślenia kupna akurat moich czterech ścian. Może dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z biura nieruchomości ? Koleżanka parę lat temu korzystała i bardzo sobie chwaliła ich usługę. A wy co o tym wszystkim myślicie ?

łucja99

Post autor: łucja99 » 25 wrz 2018 10:04

Ja musiałam troszkę w mieszkanie zainwestować, zanim je sprzedałam. Teraz mam kolejne mieszkanie na sprzedaż, ale na takie rzeczy nie mam czasu. Myślałam nad skupem, ponieważ to byłaby chyba najlepsza opcja, nie muszę się stresować czy mieszkanie pójdzie czy nie.. nawet cenę dają atrakcyjną jak na prywatną firmę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”