Własny magazyn

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Szymonka

Własny magazyn

Post autor: Szymonka » 03 kwie 2016 14:40

Coraz częściej słyszy się o prowadzeniu magazynu. Też rozważam coś takiego ponieważ można dobrze na tym zarobić.Nie wiem tylko czy jestem do tego odpowiednio przygotowana. W końcu sam magazyn to nie wszystko trzeba mieć jeszcze odpowiednią wiedzę. Szukając jakiś informacji na temat prowadzenia magazynu natrafiłam na takie pojęcia jak analiza ABC , czy Metoda 5s. Wcześniej była to dla mnie czarna magia. Wy w jaki sposób się przygotowujecie.

yokoyoko

Re: Własny magazyn

Post autor: yokoyoko » 19 gru 2017 15:33

Mój magazyn jest dosyć spory, dlatego wypadało zorganizować na jego terenie wszelkie, potrzebne badania. Za sprawą labotest.com.pl mój magazyn został poddany specjalistycznym pomiarom hałasu i pomiarom na stanowiskach, dzięki czemu w zupełności mieliśmy jasną sprawę, czy praca na jej terenie jest w zupełności bezpieczna i możliwa. :)

Elizka

Post autor: Elizka » 12 sty 2018 21:34

Mój tata dwa lata temu otworzył własny magazyn, w który zainwestował bardzo dużo pieniędzy. Dba o najmniejsze szczegóły, których przeoczenie może ponieść za sobą wysokie koszty, których wolałby uniknąć. Parę miesięcy temu zrobił badania nieniszczące w celu sprawdzenia czy wszystkie konstrukcje stalowe są stabilne i w dobrym stanie.

Natanielka

Post autor: Natanielka » 17 sty 2018 06:39

Własny magazyn to dobry pomysł na biznes, tylko trzeba pamiętać o jego prawidłowym zabezpieczeniu przeciwpożarowym - chodzi mi głównie o takie aspekty, czyli odpowiednie uszczelnienie szczelin dylatacyjnych, o budowę kanałów oddymiających, a także o odpowiednie oznakowanie znakami ewakuacyjnymi i montażem sprzętu gaśniczego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”