gdzie powiększyć piersi

Regulamin, podstawowe informacje i komunikaty na forum.
ryszard334re
Kontakt:

Re: gdzie powiększyć piersi

Post autor: ryszard334re » 14 maja 2018 07:29

Moim zdaniem powiększyć piersi można tylko w klinice prywatnej

Agulaa

Post autor: Agulaa » 17 maja 2018 11:27

Ale powiększanie piersi sprawia, że one są nienaturalne moim zdaniem.. Dużo lepsze efekty (przynajmniej u mnie) dało podniesienie piersi nićmi liftingującymi. Same nici szybko się wchłaniają, a efekt podniesienia został mi na dłużej. Jeśli chodzi o lekarza to akurat nici robił mi dr Kaczor z Warszawy. On na stronie ma zresztą info na temat tego, kto może taki zabieg przejść i jak wygląda - wejdźcie sobie na stronkę robertkaczor.pl, to się dowiecie więcej. ;) Sam doktor był bardzo ok, a bałam się troszkę mimo tego, że zabieg jest praktycznie nieinwazyjny. ;)

thebestmummy

Post autor: thebestmummy » 03 cze 2018 00:47

Zdecydowanie zgadzam się z tym, że przecież po to to jest by kobiety z tego korzystały ;)
Bardzo dobrze, że chcesz zrobić coś dla siebie, natomiast jeśli juz podjęłaś decyzję wybierz klinike ktora nie jest jakaś mega tania.. dobrze się zoorientuj opini na temat danego lekarza i jego zabiegach
Mama też potrafi!

hel.kul

Post autor: hel.kul » 28 cze 2018 09:30

Też myślę poważnie o powiększeniu piersi. Nigdy nie byłam zbyt zadowolona z mojego biustu bo uważam, że jest mały i krzywy :) Byłam nawet na konsultacji u pani doktor z krakowskiej kliniki. Mówiła, że nie ma żadnych przeciwwskazań - tylko teraz ja muszę podjąć konkretną decyzję :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przeczytaj zanim zaczniesz”