Inwestowanie w mieszkania

W co inwestować pieniądze?
ragerian87
Kontakt:

Re: Inwestowanie w mieszkania

Post autor: ragerian87 » 27 kwie 2018 12:55

Mieszkanie kupiłam miesiąc temu, dzięki pomocy homescanner.pl. Biuro nieruchomości składało mi beznadziejne propozycje zakupu, więc szukałam sama. Bałam się, że ktoś mnie oszuka, więc zamówiłam dodatkowo raport w serwisie. Przygotowali dla mnie informacje o stanie prawnym mieszkania, okolicy – gdzie są sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej, gdzie można dojechać. Pogadali nawet z sąsiadami z piętra. Dzięki nim kupiłam super mieszkanie i mam przystojnego sąsiada bez dziewczyny! happy

vikav

Post autor: vikav » 13 maja 2018 22:36

Inwestowanie w nieruchomości, jak najbardziej tak, ale pod warunkiem, że mieszkanie jest w dobrej lokalizacji.
Takie jak w sąsiedztwie Parku Oliwskiego, w jednej z najpiękniejszych dzielnic w Gdańsku.

Mannia

Post autor: Mannia » 15 maja 2018 14:14

Inwestycja w mieszkania jest o wiele łatwiejsza, jeśli wcześniej będziemy współpracować z odpowiednim biurem nieruchomości. Miałem okazję przekonać się na ten temat, gdy współpracowałem z biurem. W swojej ofercie posiadali sporą ilość mieszkań oraz domów po mocno konkurencyjnych cenach - nie miałem wątpliwości, że to właśnie z ich oferty powinienem zaopatrzyć się w nieruchomości!

klara1

Post autor: klara1 » 24 maja 2018 18:51

O świetny wątek dla mnie, ja jestem zarządcą wspólnoty i zastanawiamy się teraz nad osłoną drzew oraz nad ławkami przed budynkiem. Jak myślicie, czy wy byście chcieli mieszkać w mieszkaniach, które są również ładnie zaaranżowane na zewnątrz? Moim zdaniem to robi również fajne pierwsze wrażenie.

ilonacz

Post autor: ilonacz » 22 cze 2018 16:37

My planujemy zakupić mieszkanie inwestycyjne, ale nie przez biuro nieruchomości, to bez sensu - tylko się płaci horrendalne prowizje. My wybraliśmy wstępnie inwestycję, stawialiśmy przy selekcji m.in. na wiarygodność dewelopera, prawdopodobnie kupimy mieszkanie od APM Development, są na rynku już wiele lat, a ich inwestycje spełniaj a nasze oczekiwania.

kamciare

Post autor: kamciare » 25 cze 2018 21:40

Ja natomiast zainwestowałam w mieszkanie od developera i uważam, że to była jedna z najlepszych moich decyzji. Polecam jak najbardziej sprawdzone firmy, bo potem mieszka się bardzo wygodnie. Warto budować dobrze, bo to jednak inwestycja na lata.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 02 lip 2018 09:16

Według mnie inwestycja to świetny pomysł. Szczególnie jeśli zamierzacie kupować tego typu mieszkania od dewelopera . Na pewno będa one zyskiwać na wartości, a i za wynajem takiego mieszkania można sporo dostać!

anatolka

Post autor: anatolka » 24 lip 2018 15:40

Myślę, że to dobry sposób na inwestowanie, zwłaszcza gdy wybierze się atrakcyjnie położoną nieruchomość w dobrym standardzie. Tego typu mieszkania ma w swojej ofercie np. APM Development, dużo budują w Warszawie.

Elizka

Post autor: Elizka » 20 wrz 2018 17:29

Chciałabym sprzedać mieszkanie w Toruniu z korzyścią dla mnie, ale sama nie potrafię stworzyć dobrego ogłoszenia ani zachęcić poszukujących mieszkania do przemyślenia kupna akurat moich czterech ścian. Może dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z biura nieruchomości ? Koleżanka parę lat temu korzystała z tego > http://www.cztery-pokoje.com i bardzo sobie chwaliła ich usługę. A wy co o tym wszystkim myślicie ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”